Як правильно носити дитину в слінгу: поради для мам

Коли ви вперше вирішили спробувати слінгоношенія, носіть дитину не довше двадцяти хвилин. В остаточному підсумку, ви зможете носити дитину в слінгу дуже довго (деякі мами носять дітей в слінгу цілий день), але для початку потрібно наростити м’язи.

 • Використовуйте слінг, який підходить вам. Більшість слінгів випускаються за розмірами. Деякі мами скаржилися на слінги Nojo, які неможливо затягнути досить туго. Слінги цієї фірми випускаються тільки одного розміру, тому вони інколи бувають великі для мам маленького зросту. Якщо слінг занадто великий, ви можете затягнути його тугіше, навіть якщо підкладка заважає вам зробити це. Спробуйте розсунути кільця слінгу як можна ширше, так щоб можна було протягнути підкладку.
 • Затягуйте слінги настільки туго, наскільки це зручно вам і дитині. Коли дитина щільно притиснутий до вашого тіла, вашій спині буде легше, і дитина буде відчувати себе більш захищеним.
 • Намагайтеся не носити слінги нижче пупка або талії. Якщо ви будете носити дитину на дуже низькому рівні, буде збільшуватися навантаження на спину. Носіть дитину на зручному для вас рівні.
 • Визначте, який слінг підходить вам більше всього: з підкладкою або без. Слінги з підкладкою звичайно оснащені м’якими ручками і ременями для перенесення. Ремені дуже зручні, оскільки діти можуть покласти на них голову, і підходять для дітей ясельного віку, яких носить у слінгу на стегні. Слінги з м’якими ручками підійдуть вам, якщо ви віддаєте перевагу носити слінг на плечі.
 • Деякі мами воліють слінги без підкладки. Слінги без підкладки з незашітим «хвостом» можна легко затягти тугіше. Це дозволить створити маленьке затишне містечко для сну крихітних новонароджених, а також допоможе впевнено носити на стегні дітей постарше. Слінги без м’яких плечових ременів дадуть вам можливість більше рухати рукою, на якій закріплений слінг.

 • Якщо на вашому слінгу присутні м’які плечові ремені, підкладка повинна розміщуватися на спині (але не на шиї)
 • Розтягніть тканину, яка у вас на спині для того, щоб рівномірно розподілити вагу дитини в слінгу.
 • Для слінгів з кільцями і «хвостом» слід простягнути верхню чи нижню частину «хвоста» через кільця, щоб визначити «підходяще положення». Легше всього зробити це зі слінгом без підкладки та не пришитим «хвостом». Однак із слінгом на підкладці це також можна зробити.
 • Слінг потрібно носити на тому ж рівні, на якому ви б носили корсет.
 • У більшості матерів є улюблена сторона, на якій вони носять слінг. Мами-правші воліють носити слінг на правому плечі. Але коли ви звикнете носити дитину в слінгу, намагайтеся періодично міняти плечі. Це дає можливість плечам відпочити і зменшити навантаження на спину.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.