Як правильно наносити тіні?

v Відео — «Як правильно наносити тіні»

Далеко не всі дівчата й жінки вміють фарбуватися. Треба бути свого роду художником, щоб правильно підібрати колір макіяжу для свого типу обличчя, текстуру тіней. Вважаю, що краще взагалі їх не наносити, ніж наносити невміло. Форма очей у всіх людей різна, тому двом подругам, наприклад, не підійде однаковий макіяж очей.

Уміння правильно нафарбувати очі — це ціле мистецтво. Якщо ви вирішили скористатися тінями, щоб зробити макіяж очей, пам’ятайте про те, що існує велика різноманітність відтінків і кольорів тіней, а вибрати треба той, який підходить формою і кольором ваших очей, а так же кольором шкіри обличчя.

Отже, як правильно наносити тіні.

Існує кілька правил:

 • Гарний макіяж очей вийде за умови, що ви підберете для нього кольори тіней, які гармонують один з одним, такими можуть бути два відтінки, один темніше іншого.
 • Світлими тінями користуйтеся для основи всього макіяжу очей, для підкреслення лінії брів, для розтушовування більш темних тіней, для створення плавного переходу між тінями.
 • Темні ж тіні несуть іншу функцію, вони використовуються для виділення очей. Для цього нанесіть їх по верхньому століттю в куточки очей. Насиченість цих тіней залежить від розрізу ваших очей, їх розміру та розташування відносно один одного. Якщо очі розташовані близько до носа, я б порадила куточки очей підкреслити світлим відтінком, а темним виділити середину верхньої повіки. Для очей, шірокопоставленних, рекомендую темні тіні наносити рівномірно по всьому верхньому століттю або затемнити внутрішню частину століття. Якщо ваші очі розташовані нормально і мають правильну форму, то для них підійдуть обидва варіанти нанесення тіней.
 • Кожна жінка має своє уявлення про красивий макіяжі очей. Для однієї це непомітний макіяж, для іншої краса полягає в контрасті і яскравості. У будь-якому випадку важливо пам’ятати про час і місце. Увечері — вечірній макіяж, вдень — денний і ніколи навпаки. Важливо пам’ятати, що денний макіяж потрібно виконувати при денному світлі, а вечірній — при приглушеному або штучному.

  І ще необхідно пам’ятати:

 • Якщо ви вже підвели очі підведенням або олівцем, то, завдаючи тіні, не заходите на лінію олівця, не забудьте при цьому тіні розтушувати, щоб не було кордону.
 • Якщо ви зважилися використовувати для макіяжу очей кілька кольорів тіней, то стежте, щоб перехід між ними був. Щоб створити ефект професійного макіяжу, всі рухи направте наверх.
 • Якщо Ви робите вечірній макіяж і хочете створити в очах поволоку, то розтушовуй і світлі тіні теж, кожен колір має переходити один в інший. Розтушовувати зручно пензликом, тіні для цього повинні бути того ж кольору, тільки більш світлого відтінку.
 • Використовуючи для макіяжу очей три кольори, пам’ятайте про те, що найсвітліший на два-три тони світліше середнього кольору, а колір-акцент, найголовніший, може бути навіть чорним. Зазвичай такий макіяж підходить для будь-якої форми очей. Починайте згори, нанесіть під брову самий світлий відтінок тіней, наносити ці тіні потрібно під всією бровою. Більш темні тіні (тіні-основу) нанесіть від внутрішнього куточка верхнього століття до лобової кістки.
 • Тіні — акцент можна наносити по-різному:

 • найпопулярніший спосіб: нанесіть тіні-акцент лише під лобової кісткою, пензликом або аплікатором намалюйте кордон між нерухомим і рухомим століттям;
 • повторите перший спосіб і додайте куточок від зовнішнього краю, де ви наносили тіні до середини рухомого верхньої повіки.
 • Наочно побачити, як правильно наносити тіні можна на відео і фото.

  При виконанні будь-якого макіяжу очей, завжди пам’ятайте про те, що всі кордони повинні бути добре розтушовані, щоб не було ніяких чітких ліній.

  Якщо ви вперше робите макіяж очей, потренуйтеся заздалегідь, щоб була можливість все змити і спробувати знову.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.