Як правильно накачати м’язи?

Бажання накачати м’язи найчастіше виникає у чоловіків. Як правильно накачати м’язи, знають не всі. Загальновідомий факт про те, як це робили учасники стародавніх олімпіад. Щоб правильно накачати м’язи тіла, вони піднімали теляти, теля ріс, вага його тіла збільшувався, разом з тим збільшувалася навантаження на м’язи учасника. Ми не будемо використовувати теляти, а просто візьмемо на замітку цей принцип.

Відразу зауважу, що правильно накачати м’язи вдома — цілком можливо. Для цього необхідний годину часу щодня і Ваше бажання. Почати варто з того, щоб збільшити масу свого тіла (пам’ятаємо про теляті), для цього можна одягти за спину рюкзак і покласти в нього щось важке, щодня навантаження слід збільшувати.

Отже, почнемо з підтягувань. Вис на перекладині, долоні на ширині плечей, розгорнуті до себе. Важливо правильно дихати (не тільки виконуючи цю вправу), піднімаємося-вдих, опускаємося-видих. Для початку потрібно зробити 3 підтягування і поміняти положення рук на «пальці зверху», підтягнутися також 3 рази. Важливо виконувати вправи без ривків, дуже плавно, рівномірно розподіляючи навантаження. Через 2 — 3 дні збільште ширину хвата. Підтягування допоможе правильно накачати м’язи рук.

Переходимо до віджимань — кращому способу швидко накачати м’язи. По можливості, виконуйте цю вправу на стиснутих кулаках, вправу слід виконувати плавно, не забуваючи правильно дихати: опускаємося-вдих, піднімаємося — видих. Якщо ви тільки почали тренування, достатньо 5 — 6 підходів по 5 разів, збільшуйте кількість підходів поступово, в наслідок робіть до повної втоми. Дотримуючись ці рекомендації, Ви зможете правильно накачати м’язи грудей.

Займемося м’язами преса. Це сама легкодоступна м’яз, тому вправ багато. Знайдіть, об що упертися ногами, впираємося, згинаємо ноги в колінах під прямим кутом. Плавно піднімаємося, потім опускаємося. Зауважу, щоб не боліла шия, потрібно знайти на стелі будь-яку точку, і при підйомі корпусу дивитися на неї, не змінюючи положення голови і шеі.Для початку можна виконати вправу 8-10 разів, потім трохи змінимо, при підйомі корпус, чергуючи, повертаємо то вліво, то вправо (опрацьовуємо косі м’язи), також повторимо 8-10 разів. Не забувайте про дихання! Так само важливо при опусканні корпусу, не торкатися їм статі. виконуючи ці нескладні вправи ви можете правильно накачати м’язи преса.

Тепер поприсідати. Ми не повинні забувати про ноги і про те, як правильно накачати м’язи ніг. Для кращого результату візьмемо в руки гантелі (їли їх немає — пластикові пляшки, наповнені мокрим піском), зверніть увагу, що вага в руках не повинен перевищувати вагу в рюкзаке.Гантелі (або пляшки) тримаємо на витягнутих руках перед собою. Спина пряма, ноги на ширині плечей. Присідати і вставати будемо медленно.Еслі ви тільки починаєте, виконайте 14 присідань. Цього буде достатньо.

Потім ляжте на живіт, ноги під опору (наприклад, диван), руки за головою, рюкзак все ще на спині, повільно піднімайте і опускайте верхню частину тулуба, можна допомогти собі руками. Виконайте 5 підходів. Не забувайте про дихання. Цією вправою ви зможете правильно накачати м’язи спини.

Щоб правильно накачати м’язи плечей, необхідно виконати невеликий комплекс вправ:

 • Сидячи на стільці, руки з гантелями вгорі, потім розвести в сторони і зігнути в логтей
 • Встаньте біля стіни, по черзі піднімайте руки з гантелями перед собою
 • Стоячи біля стіни одночасно піднімайте руки з гантелями в сторони
 • Почати можна з 10 повторень, не забуваючи про дихання. Після тренування, передохніте, можна полежати, але краще не засинайте. Рекомендую прогулятися на свіжому повітрі, подумати про що — небудь приємне, але не про вправи. Якщо захотіли їсти-їжте, бажано побільше білкової піщі.Белка багато в м’ясі, рибі, яйцях, морепродуктах.

  На відео наведені приклади вправи для тренування всіх груп м’язів будинку.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.