Як правильно медитувати?

v Відео — «Як правильно медитувати»

Переглядаючи чергову кінострічку про досягнення вершин «дзену», ми мимоволі замислюємося про те, що мистецтво медитації — це щось таємне, щось долучені до всесвіту і абсолютного знання.

Зрозуміло, що в перший сеанс медитації, ми не доб’юсь нічого особливого, але зате ми зробимо перший, сам важливий крок до оволодіння мистецтвом медитації. Отже:

Що таке медитація і як правильно медитувати?

Медитація — це насамперед зміна стану свідомості або трансовое стан. Змінений стан свідомості характеризується зміною орієнтації сприйняття людини. У звичайному стані ми налаштовані на сприйняття зовнішніх подразників. Коли ми входимо в транс або гіпноз, напрямок сприйняття повертається у всередину, в глибини нашого мозку і підсвідомого.

Важливо зазначити, що правильна медитація сприяє отриманню справжнього відпочинку як тілу, так і душі. Сон — це той же транс, тільки його відмінність у тому, що він обумовлений природними біологічними законами. Таким чином, неможливо уявити життя без переходу на інший рівень сознавания.

Існує теорія про те, що весь світ, вся матерія, в тому числі і людина, створені за принципом голограми. Цей принцип полягає в особливій будові голографічного зображення. У кожній частинці голограми міститься абсолютно повна кількість інформації про всіх зображенні в цілому, тобто кожна частка голограми — це і є вся голограма, тільки меншого розміру. Відомий в наш час психоаналітик Станіслав Грофф говорить про те, що людина — це відображення всього всесвіту і абсолютно всіх її елементів. Таким чином, можна зробити припущення про те, що людина володіє повним набором потрібної інформації, тобто він знає все про цей світ. Інше питання в тому, що в звичайному стані свідомості, людина не здатна скористатися цією інформацією, тому потрібен перехід в транс, де доступно все.

Кілька способів медитації:

  • Активна — виконання одноманітних фізичних вправ або фізичної напруги. Перш за все, головна роль в цих монотонних рухах належить кількістю їх повторень. Чим більше ви повторюєте рух, тим глибше ви опускаєтеся через свої відчуття всередину тіла.
  • Пасивна — довге знаходження в одній позі. В даному контексті відразу згадуються відомі всім пози з культури йоги. Наприклад, знаходження в позі «лотоса» і так далі.
  • Техніки самонавіювання або відволікання — це відволікаючі предмети (дзеркало, маятник, свічка) і мантри, тобто внутрішній діалог із самим собою.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.