Як правильно курити сигарети або сигари?

v Відео — «Як правильно курити сигари»

Процес викурювання сигарети або сигари повинен приносити задоволення. Це має виглядати красиво. Адже Ви вирішуєте закурити, коли хочете відпочити або розслабитися. Тому курите спокійно, не поспішаючи, отримуйте задоволення.

Як правильно курити сигарети.

Якщо ви вже курите, то майте красиві аксесуари для цього. Наприклад, запальничка. Вона може бути і не дуже дорогий, але вона, як і всі Ваші речі, може бути відображенням Вашої індивідуальності. Попільничка у Вашому домі, а краще декілька, теж може бути твором мистецтва. Оточіть себе цими красивими речами.

Тримайте сигарету близько фільтру між середнім і вказівним пальцями. Коли затягується, не варто дивитися на сигарету, це виглядає смішно і безглуздо. Не залишайте сигарету надовго у роті, тобто не паліть без допомоги рук. По-перше, це незручно, по-друге, не красиво, а по-третє, може потрапити в очі дим, а це не дуже приємно. Чи не викурюйте сигарету до самого фільтра.

Як правильно курити сигари.

Головна відмінність куріння сигар від куріння сигарет — сигарами не затягуються. Сигари палять для того, щоб відчути смак диму. Ще одна відмінність в тому, що сигари не рекомендують прикурювати за допомогою запальничок на бензині. Це псує аромат диму.

Перед тим як закурити, обріжте кінець сигари спеціальним ножем (гільйотиною).

Щоб прикурити сигару, потрібно дотримати цілий ритуал:

 • Спочатку покрутите сигару над запаленим сірником, щоб рівномірно нагріти її кінчик;
 • Тепер візьміть сигару в рот і затягніть, при цьому повільно її обертайте;
 • Потримайте дим в роті, насолодіться ароматом, повільно видихніть.
 • При курінні сигари попільничкою користуються мало, вона не так швидко тліє, як сигарета. Гасити сигару теж не варто — через кілька секунд вона сама загасне. Якщо сигара погасла, а ви відразу ж захотіли закурити ще, то можете це зробити. Якщо ж частина сигари залишилася з учорашнього для, то курити її не рекомендується, тому що аромат вже не той та й від лежання вона придбає неприємний смак.

  Традиційно сигари курять після їди. З коньяком або ромом поєднання смаку буде неповторним. Подають сигари в красивих портсигара або спеціальній коробці для сигар, в якій лежить і ніж — гільйотина. Зазвичай господарі, які пропонують сигару гостю, мають кілька видів сигар, які можна вибрати у відкритій коробці.

  Якщо Ви захопилися курінням сигар і це заняття стає для вас способом життя, то Вам необхідні аксесуари для куріння:

 • Компактний хьюмідор (спеціальний ящичок для зберігання сигар, в ньому підтримується потрібна вологість повітря). В ньому ви будете зберігати всі наявні у Вас сигари. Домашні хьюмідори можуть вміщати до 200 сигар. Вони настільки різні по дизайну, що Ви без праці виберете відповідний для себе. Зверніть увагу на внутрішню обробку, кращою для хьюмідора вважається обробка з кедра. Так само він повинен бути оснащений зволожувачем і пристроєм для контролю вологості. Якщо ви багато подорожуєте або їздите по роботі, то можете придбати і невеликий дорожній хьюмідор.
 • Гільотінка для обрізання сигари. Вона може бути виконана навіть із золота.
 • Спеціальна попільничка для сигар. Її, до речі, можна теж розмістити в хьюмидоре.
 • Спеціальні довгі сірники для сигар.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.