Як правильно користуватися засобами для штучної засмаги

загрузка...

Засоби для штучної засмаги можуть забезпечити шкірі легкий, природний золотистий загар — або ж зробити шкіру неприродно-помаранчевої, з неохайними патьоками. Правильно користуватися засобами для штучної засмаги може далеко не кожен: більшість людей робить очевидні помилки, яких легко уникнути, щоб домогтися по-справжньому красивого загару, не піддаючи шкіру шкідливому впливу ультрафіолету.

Помилки, що здійснюються перед нанесенням засобів для штучної засмаги

Помилка № 1: не користуватися злущування косметикою

Ексфоліація — один із секретів довговічного, рівного, природно виглядаючого засмаги. Всі засоби для штучної засмаги працюють однаково, забарвлюючи верхній шар шкіри. Варто враховувати, проте, що на поверхні шкіри накопичується безліч відмерлих клітин, які через день або два природним чином відшаровуються — а разом з ними йде і рівний штучний загар.

 • Як уникнути помилки: щоб штучний загар рівно ліг на шкіру, необхідно підготувати її як слід. За кілька днів до нанесення засобу для штучної засмаги скористайтеся отшелушивающим скрабом і підготуйте шкіру до нанесення косметики. Для оптимального результату скористайтеся люффи або спеціальними рукавичками для ексфоліації.
 • Помилка № 2: не користуватися зволожуючою косметикою

  Суха шкіра, страждаюча від нестачі вологи, поглинає будь-яку доступну вологу — в тому числі і лосьйони для штучного загару. Більш сухі ділянки шкіри після нанесення засобу для штучної засмаги виглядатимуть темніше, ніж ділянки шкіри з нормальним балансом вологи, і засмага буде нерівним.

 • Як уникнути помилки: підтримуючи необхідний баланс вологи, можна не тільки забезпечити рівний і природно виглядаючий засмага, але й надовго зберегти шкіру здоровою і красивою.
 • Помилка № 3: не знімати макіяж

  Перш, ніж наносити засоби для штучної засмаги на шкіру обличчя, необхідно ретельно змивати макіяж за допомогою очищаючого лосьйону або спеціального засобу для зняття макіяжу. Деякі експерти рекомендують навіть користуватися після зняття макіяжу тоніком, щоб переконатися в тому, що шкіра обличчя ідеально рівна і залишився макіяж не зробить засмагу нерівним.

  Помилка № 4: вибирати неправильний відтінок

  Не всі відтінки засобів для штучної засмаги однакові, і для кожного тону шкіри необхідний свій відтінок, щоб засмага виглядав природно. Наприклад, засіб для штучної засмаги, призначене для смаглявої шкіри, абсолютно не підходить для власниць світлої шкіри.

 • Як уникнути помилки: Різні типи шкіри по-різному реагують на формулу одного і того ж засобу для штучної засмаги. Саме тому перед тим, як вибирати косметику, необхідно перевірити одержуваний відтінок штучної засмаги на невеликій ділянці шкіри. Крім того, деякі експерти рекомендують вибирати засоби для штучної засмаги з поступовим дією — за допомогою такої косметики поступово можна добитися тієї інтенсивності відтінку штучної засмаги, яка найбільше підходить для певного відтінку шкіри.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.