Як правильно качатися в домашніх умовах?

Широко поширена думка про те, що домашні тренування в справі будівництва красивого, спокусливо тіла, те саме стрільби по горобцях з гармати — багато шуму і мало толку. Дійсно, тренуючи м’язи вдома у Вас не вийде стати знаменитим культуристом, проте зробити собі естетично привабливе «біч-баді», попутно отримавши купу бонусів, начебто поліпшення стану здоров’я, заряду щоденної бадьорості і прекрасної спортивної форми, більш ніж реально.

Як правильно тренуватися вдома.

Отже, як же тренуватися в домашніх умовах? Для цього Вам будуть потрібні власну вагу і деякі допоміжні пристрої: турнік, розбірні гантелі, килимок для йоги. Цього вистачить, щоб повноцінно опрацювати всі м’язи вашого тіла.

Режим тренувань будинку

Оскільки практично вся тренування зводиться до роботи з власною вагою, Ваше тіло не буде вимагати такого тривалого часу для відновлення, як у випадку якби ви навантажили його в тренажерному залі. Навіть тренування з важкими гантелями не здатна по справжньому «забити» ваші м’язи, тому ми рекомендуємо Вам займатися, по можливості, щодня.

Як тренуватися вдома, щоб

Тут все залежить від ваших цілей.

Хочете схуднути — Ваш вибір домашні кардіо-тренування.

Бажаєте сталь сильніше і рельєфніше — більше уваги приділяйте тренувань на силу.

Бодібілдінг на дому — як не кинути тренування.

Не секрет, що одним з основних аргументів противників домашніх тренувань є відсутність в будинку традиційної мотивуючої атмосфери і антуражу, притаманного фітнес-центрам. Тут не посперечаєшся, будинки набагато простіше домовитися з самим-собою на рахунок того, щоб відкласти або перенести тренування або й зовсім кинути заняття, пославшись на брак часу. Слід пам’ятати, що подібні «угоди з дияволом» всього лише банальне прояв ліні, і боротися з нею, як і завжди, можна лише одним способом — розпалити полум’я інтересу. Уявляйте собі ті емоції, які ви будете відчувати, відчуваючи на собі заздрісні погляди оточуючих під час пляжної прогулянки. Займайтеся разом зі своїми друзями, змагайтеся з ними в кількості віджимань і скинутих кілограмів. Кидайте собі виклики, перевіряйте себе на міцність. Ну і згадуйте інколи про чарівний слові — «треба».

Вибір програми тренувань

Якщо Ваші цілі більш серйозні, ніж банальне бажання робити ранкову зарядку, не варто робити типову помилку і вводити в пошукову систему фразу подібну: «програма тренувань з гантелями дому». Так ви майже гарантовано кинете займатися якщо не 2-ий день, то на 3-ий. Але ж за допомогою того ж Інтернету, ви можете користуватися новітніми програмами та досягненнями провідних світових фітнес-фахівців. Відео курси тренувань, подібні P90X або Insanity, є справжніми перлинами дистанційного фітнес-коучингу. І справа навіть не тільки в тому, що відеоряд наочно демонструє правильну техніку виконання вправ, всякий раз роблячи поправки на рівень Вашої підготовки. Безцінне те, що такі курси присмачені настільки необхідної порцією мотивації, що дозволить Вам продовжувати заняття з усе більш зростаючим ентузіазмом. Пошукайте на сайті youtube.com відеощоденники рядових користувачів подібних фітнес-систем. Не сумнівайтеся, ви зможете також.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вправи і тренування. Додайте в закладки постійне посилання.