Як правильно фарбувати вії тушшю?

v Відео — «Як правильно фарбувати вії тушшю»

Багато жінок сприймають туш та її нанесення звичайною справою, тому не надають великого значення техніці. Як навчилися фарбувати вії тушшю в перший раз, так і фарбують все життя. Але ж від способів нанесення туші на вії залежить результат і краса макіяжу очей.

Як правильно фарбувати вії тушшю

Ви можете скільки завгодно скаржитися на якість туші і не замислюватися про те, чи правильно ви їй користуєтеся. Приступимо до віртуозного макіяжу за допомогою однієї лише туші для вій.

Правила нанесення туші на вії:

 • Ефект (обсяг, подовження або завитки) залежить не тільки від властивостей туші, але і від її нанесення. Бажаєте шикарний обсяг вій? Тоді фарбуйте вії зигзагами. Таким чином, на віях осяде набагато більше туші, а вії будуть здаватися більш об’ємними. Але запам’ятайте, це рекомендують лише власницям коротких вій. Довгі вії, нафарбовані зигзагами будуть виглядати неохайно, зім’ято, та вони просто злипнуться. Таким дівчатам слід фарбувати вії завжди нової, не засохлої тушшю в горизонтальному положенні.
 • Любіть натуральність? Бажаєте зробити природний макіяж? Пухнасті, пишні та романтичні вії можна отримати, якщо піднести пензлик до вій і поморгати. Ефект буде тільки при використанні нової не засохлої туші. Ця рада підходить лише для власниць довгих вій. Ви виключите можливість появи, так званих, павукових лапок з грудочками на віях.
 • Великі труднощі виникають у дівчат з пишними довгими віями, які важко фарбувати із зовнішніх куточків очей. Зверніть на це увагу, так як злиплі вії з зовнішніх сторін часто псують весь образ. Розкрийте очі якомога ширше, окремо проведіть тушшю по верхніх і нижніх вій. А під кінець можна пройтися куточком пензлики між ними.
 • Якщо ви любите фарбувати вії в 2 шари, то не можна накладати другий шар на зовсім висохлий перший. Туш осиплеться, а вії будуть виглядати «поламаними». Але й відразу не варто. Прокрасьте після першого шару нижні вії, а потім додайте другий шар на верхні. А взагалі швидковисихаючі туші не радять наносити в 2 шари. Для цього варто вибирати маслянисті туші з великою кількістю воску в складі.
 • Відразу після того, як пофарбувати тушшю вії, розчешіть їх старої щіткою від туші, вони стануть пухнастими. А якщо розчесати їх спеціальними пластиковими гребінцями для вій, то це додасть гарний поділ віям.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.