Як правильно доглядати за дівчиною?

Як багато красунь навколо, навіть очі розбігаються. Фліртуєш з одного, на побачення запрошуєш другу, цілуєшся з третьою. І нарешті, в один прекрасний момент в душу западає та єдина, але поки вона не твоя … Тут-то і замислюються молоді люди про те, як правильно доглядати за дівчиною. Здавалося б, раніше все було ясно, а з цією не все так просто виявилося.

Як правильно доглядати за дівчиною

Швидше за все ви хочете завоювати серце дівчини, бажаєте, щоб вона закохалася в вас. Тоді ми відкриємо для вас 4 маленькі хитрощі, які допоможуть домогтися її розташування. Але пам’ятайте, якщо це абсолютно не властиво вам, і ви точно ніколи не будете робити це після «цукерково-букетного періоду», не варто плутати дівчину, адже вона буде чекати всього цього і після. Отже,

 • Перше, від чого пищать і про що розповідають своїм подружкам багато дівчат, це квіти, подаровані без приводу. Саме без приводу! Тут нагадуємо, що ні в якому разі не можна дарувати квіти після своєї провини. Після других таких кольорів для дівчини це буде неусвідомленим стресом. Одна маленька трояндочка без приводу закриє всі достоїнства шикарного букета на 8 березня.
 • Дзвоніть дівчині частіше. Якщо ви сьогодні подзвонили їй, то не варто відразу ставити галочку і розслаблятися. Пишіть смс-повідомлення, телефонуйте ще. Не варто вірити дурною фразою: «чим менше дівчину ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Зараз не той випадок, щоб грати в неї на нервах, зараз ви завойовник.
 • Несподіванки. Зателефонуйте дівчини і скажіть, щоб вона вийшла на вулицю. Не розповідаючи, відведіть її в незвичайне красиве місце, де ви ще не були. Поцілуйте її там. Туди можна буде повертатися і називати це «нашим місцем». З ним у дівчини будуть пов’язані найприємніші спогади.
 • Подаруйте дівчині «незвичність». Це така штука, яка буде тільки у вас. Наприклад, у тому самому незвичайному місці (см вище) подаруєте їй «вашу пісню», включіть на плеєрі трек і потанцюйте. Тут все залежить від вашої фантазії, подумайте від особливості своєї дівчини.
 • Такі прописні істини забувають більшість чоловіків, адже це так просто.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.