Як правильно цілуватися з хлопцем?

У тебе зав’язалися стосунки з хлопцем. Наближається перше побачення. Не за горами і ваш перший з них поцілунок. Виникають думки, що ти не знаєш, як правильно цілуватися з хлопцем. Звичайно, ти не раз бачила, як цілуються в кіно або в серіалах. Можливо, навіть сама пару раз цілувалася, щоб просто спробувати, як це. Але все це було по-дитячому, та й давно вже. У даній статті ми постараємося допомогти тобі вивчити ази в поцілунках і дізнатися, як правильно цілуватися з хлопцями.

Як цілуватися з хлопцем

Головне, будь природна. Перед поцілунком подумай про свої почуття до хлопця. Чи не завчай якусь техніку з переглянутого відео про поцілунки. Інакше під час поцілунку ти будеш згадувати, чи правильно ти цілуєшся з хлопцем, що зараз треба зробити з губами, а що з мовою. Цього бути просто не повинно! Ти повинна віддатися моменту поцілунку, тілом, думками і почуттями бути поруч з коханим. Думай про те, як ти щаслива, що він цілує тебе, прислухайся до своїх відчуттів. Адже цілуватися з хлопцем так класно!

Запам’ятай, кожен хлопець буде цілуватися по-своєму. Якщо тобі сподобаються його дії, піддавайся йому, повторюй те, що робить він. У той же час ти можеш взяти ініціативу в свої руки і показати хлопцеві, як подобається цілуватися тобі. Наприклад, якщо тобі здасться, що він занадто активний, злегка відмежовувався від нього, не піднімаючи очей, і цілуй уривчасто його губи. Його дії стануть ніжніше після цього. Ну, а якщо ти сама захочеш більше активності в поцілунку, то це простіше. Застосовуй такі техніки, як тобі подобається.

Як цілуватися з хлопцем губами

Ніжні й легкі поцілунки губами є дуже привабливими і дражнять хлопця. Тому що у нього в голові прокручуються думки про те, що буде далі. Він починає бажати тебе все сильніше і сильніше. Доторкнися своїми вологими губами до його губ. Обхопи губами його нижню, а потім верхню губу. Ніжно засос їх і відпусти, а потім Пошана з ними своїм м’яким язичком.

Як правильно цілуватися з хлопцем взасос

Дівчата повинні звертати увагу на реакцію хлопців при поцілунку взасос. Кажуть, що хлопців заводить, коли його дівчина цілує взасос. Якщо хлопець занудьгує, то подумай, чи все правильно ти робиш.

Тепер поговоримо про саму техніку. Щоб правильно цілуватися взасос з хлопцем, слідуй інструкції:

 • Включи романтичний фільм або серіал, де обов’язково будуть поцілунки. Подивися, як цілуватися з хлопцем. Уважно спостерігай за рухами губ і мови закоханих.
 • Якщо ти знаєш, що, потренувавшись на чому-небудь, тобі буде спокійніше в момент справжнього поцілунку, то вперед! Радять надкусити помідор і тренуватися на ньому. Розслаб і оближіть губи, вони повинні бути м’якими і вологими. Відкрити рота і м’якими губами торкнися помідора, притиснувши їх до нього. Повільно стуляв губи, посмоктуючи частину помідора. Потім знову відкрив рот і просунь мову всередину. Розслаб мову, нехай він стане широким, виліжі все всередині помідора.
 • Чи не запам’ятовуй якісь певні рухи мовою. Просто йди правилом сильно не відкривати рот. І пам’ятай, цілуватися з хлопцем взасос — не значить засмоктувати його мову і губи. Кусатися також не потрібно. Використовуй плавні рухи.
 • Поцілунок взасос — це інтенсивні, пристрасні, збуджуючі руху губами і мовою. Перед тим, як цілуватися з хлопцем взасос, почни з простих поцілунків губами. Це переривчасті чуттєві поцілунки, які поступово можуть перейти до поцілунку з мовою, тобто взасос.
 • Куди правильно поцілувати хлопця

  Крім губ є безліч ділянок на тілі, які теж потребують ласки і поцілунки. Шия і вушка — відмінне місце для романтичних поцілунків. Поцілунок груди хлопця, пограй язичком і губами. Поцілунки на внутрішній частині стегон порушать хлопця і доставлять йому величезне задоволення. Але на всякий випадок дивися за реакцією партнера, щоб йому не було лоскітно, це може дратувати.

  Найкращий і перевірений спосіб навчитися правильно цілуватися з хлопцями — це практика! Практикуйтеся, тому що чим більше ви цілуєтеся, тим краще і впевненіше у вас це виходить. З досвідом приходять і віртуозність, і вміння грайливо показати хлопцю, що ти до нього відчуваєш. Цілуйтеся якомога частіше, адже це так приємно!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.