Як правильно цілуватися з мовою з дівчиною?

Вона біса приваблива, і ти хочеш її поцілувати. Але як це зробити, щоб їй сподобалося?

Врахуй, що більшість дівчат надають великого значення будь-яких дрібниць, пов’язаних зі стосунками. Тому якщо ти хочеш серйозних стосунків, то ваш перший поцілунок повинен бути якщо не ідеальним, то вже точно хорошим.

Як правильно цілуватися з мовою з дівчиною?

 • Перше побачення — не найкраща ситуація для таких поцілунків. Нехай мине трохи часу, і вона дізнається тебе трохи краще.
 • Будь для неї самим класним хлопцем на світі! Будь ніжним, уважним, впевненим у собі і дотепним. Він має відчувати себе захищеною і жіночною у відносинах з тобою. Якщо ти будеш правильно себе вести, то вона сама скоро буде мріяти про поцілунок з тобою!
 • Нехай це станеться, коли ви залишитеся одні. Подивися їй в очі, ніжно притягну до себе і скажи що-небудь приємне. Дівчина розтане від задоволення, і поцілунок буде ще приємніше.
 • Якщо вона визнається тобі в тому, що ще жодного разу не цілувалася, ні в якому разі не сприймай це насмішкувато або байдуже і зверхньо, інакше ти можеш образити дівчину. Краще подумай про те, наскільки вона тобі довіряє, так як зізналася в цьому і хоче першого поцілунку саме з тобою. Обов’язково скажи їй, що ти радий цьому і цінуєш її ставлення до тебе.
 • Правильно цілуватися взасос з дівчиною в перший раз не потрібно дуже глибоко. Тут важлива не сила і глибина поцілунку, а почуття, які ти передаєш за допомогою нього. Дівчина обов’язково запам’ятає ваш перший поцілунок, тому цілувати її потрібно ніжно і лагідно, але при цьому впевнено і з бажанням. Вона повинна відчувати чоловічу силу і відчувати себе слабкою, але захищеною.
 • Якщо ти маєш досвід глибокого поцілунку, то можеш пропустити цей пункт. Якщо ти раніше ніколи не цілувався взасос, то краще прочитай. Спочатку дівчину потрібно обійняти, найкраще за талію, потім ніжно поцілувати в губи і спробувати ненав’язливо проникнути в рот. Якщо вона не чинить опір, то готова до поцілунку. Ніколи не цілуй дівчину насильно! В гіршому випадку ти її просто втратиш. Ніжно і впевнено гладь її мову по краях, спинці або кінчика. Під час поцілунку дівчата люблять, щоб їх стискали в обіймах. Так не лишай її цієї радості! Міцні обійми додадуть чуттєвості поцілую. Поцілунок не повинен відбуватися уривчастими рухами. Якщо ти почав цілувати, то не відривайся, а просто повільно переходь від ласк однієї частини її мови до пестощів інший.
 • Якщо дівчина подає знаки того, що поки вистачить, м’яко усунути від неї, але обов’язково обійми і похвали її.
 • Як правильно цілувати дівчину в шию? Поцілунки в шию можуть передавати таке почуття, як ніжність, але водночас можуть і порушувати. Для багатьох дівчат поцілунок в шию — відмінна прелюдія до сексу, тому що шия є ерогенною зоною. Якщо ти хочеш продемонструвати своїй дівчині поцілунки іншого роду, але без подальшого сексу, то легко чмокні її кілька разів на передню частину шиї або в її бік. Якщо поцілунком в шию ти хочеш довести дівчину до інтимної близькості, то цілуй її довго і чуттєво зверху вниз по шиї. Зверни увагу на частину шиї близько потилиці і за мочками вух.

  Для багатьох хлопців є загадкою, куди ж потрібно цілувати дівчину? Все залежить від того, що твоя дівчина любить. А щоб дізнатися про це, цілуй її туди, куди хочеш і спостерігай за її реакцією. Потім просто запам’ятай, які поцілунки їй подобаються і цілуй на здоров’я! От і вся відповідь. Тільки не забувай, що поцілунки бувають різні і вони повинні відповідати ситуації.

  Більшість дівчат люблять поцілунки в ерогенні зони. Тому якщо хочеш доставити дівчині задоволення, цілуй її в ці місця, а саме у вуха, підборіддя, згин руки, грудну клітку, соски, живіт, статеві губи, коліна, стопи, лопатки, поперек, п’яти.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.