Як правильно цілуватися з дівчиною?

Хлопці, дівчата просто обожнюють цілуватися! Не хвилюйтеся, не переживайте. У статті ми розберемо кілька класних прийомів, як правильно цілуватися з дівчиною. Завжди хочеться справити хороше враження на красуню, на зразок вашої дівчини. Та ще так, щоб вона запам’ятала цей поцілунок і потім розповідала подружкам: «Боже мій! Він обалденно цілується! У нас все було так круто, так романтично!».

Як правильно цілувати дівчину — прийоми

 • Дівчата люблять чари. Створимо їй казку, де вона буде принцесою, а ти сильним мачо. З моменту зустрічі з дівчиною не соромся, будь впевненим у собі, вір у свою сексуальність. Вона неодмінно це відзначить для себе. Сьогодні ти повинен сам вирішити, коли ви почнете цілуватися з дівчиною. Не затягуй, щоб вона перша не накинулася на тебе й не подумала, що ти нерішучий. Перед моментом поцілунку прибери з лиця широку посмішку, сексуально подивися їй в очі. Вона просто розтане від твоєї мужності. Потім подивися їй на губи, наближайся повільно, дивлячись то на губи, то на очі. Можеш використовувати правило трикутника: дивишся в ліве око, потім у правий, потім на губи. Ніжно поцілувавши її губи, відсторонити, а потім продовжуй поцілунок, вже обіймаючи її. Ти покажеш їй, що головний ти. Вона відчує себе тендітною і ніжною в твоїх руках.
 • Що стосується самого поцілунку, не влаштовуй марафон, ви не на змаганнях «на найдовший поцілунок». Іноді переривай поцілунок, щоб вдихнути повітря і сказати їй щось приємне. Можеш в перервах шепотіти на вухо ласкаві слова, нюхаючи її волосся і зариваючись в них. Дівчина точно розтане від твоїх дій і буде тільки твоєї.
 • Якщо тебе не залишають у спокої думки про те, як правильно цілуватися з твоєю дівчинкою, чи їй подобається, або, що хтось може цілуватися краще тебе, то є вихід і з такої делікатної ситуації. Яскраво уяви собі, що ти цілуєшся в останній раз в житті. Як тільки ти це собі, ти зосереджуєшся лише на моменті поцілунку, на своїх почуттях, пристрасті. Повір, вона не забуде цей поцілунок ніколи!
 • Є ще один секретний метод, як правильно цілуватися хлопцям, щоб підкорити серце дівчини. Якщо ви не так давно зустрічаєтеся, переривай поцілунок першим, дражни її! Нехай з кожною секундою їй хочеться цілувати тебе все сильніше і сильніше.
 • Поговоримо про губах. Перед поцілунком оближіть свої губи. Нехай вони будуть вологими, м’якими і ваблячими. Сухі губи в поцілунку викличуть не стільки приємних відчуттів, скільки мокрі.
 • Якщо у вас вже не перший поцілунок, то цілуватися з дівчиною, можна злегка постогнуючи та сопучи носом. Ти покажеш їй своє бажання. Вона відчує, що заводить тебе. Дівчині це сподобається, і вона буде робити ще більше зусиль, щоб порушити тебе сильніше.
 • Голитися перед поцілунком чи ні — вирішувати тобі. Згадай, може бути ти чув від тієї дівчини, з якою хочеш поцілуватися, про її переваги. Адже тут не вгадаєш, одним подобаються чисто виголені чоловіки. А інших неймовірно заводять хлопці з щетиною. Але якщо ти молодий і у тебе пушок замість щетини — брей його негайно! Найчастіше дівчат верне від цього.
 • Якщо з голінням зрозуміло не все, то з туалетною водою все набагато простіше. Щоб дівчина запам’ятала тебе і твої поцілунки, цілуватися хлопцеві треба злегка напахчені. Головне, не переборщити з одеколоном. Скористайся наступним прийомом: розпороши туалетну воду не на себе, а в сторону. А потім пробіги у цей аромат. Виконай це пару раз, і тоді буде все в міру.
 • Щоб правильно цілуватися з дівчиною, не забувай, що для поцілунків є не тільки губи … Обійми її і поцілунок в шию. Тільки не треба просто чмокать. Будь чуттєвим, не поспішай, заведи її. Відсунь сильною рукою її волосся, подражнити дівчину. Можна нюхати її волосся і говорити, що вони приголомшливо пахнуть.
 • Тема поцілунку втрьох також повинна бути порушена. Тому що запитують про те, як правильно цілуватися з дівчиною і дівчиною, досить часто. Якщо обидві дівчини не проти цілуватися з тобою. Ти, звичайно, можеш приєднатися до них і попестити їх губи і мову своєю мовою. Але кажуть, що це не дуже зручно. Якщо є бажання і можливість, спробуй, а потім вирішуй, чи хочеться тобі цілуватися з ними окремо або разом.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.