Як правильно цілуватися з дівчиною в перший раз?

Перший поцілунок — скільки слів про нього сказано. І все одно буде мало для тих, хто готується зробити це перший раз у своєму житті. Дивлячись один одному в очі, боязко тримаючи її за руки, відчуваючи тремтіння і тепло долоньок, ви стоїте один навпроти одного і розумієте, що це момент першого поцілунку. Так представляють свій перший поцілунок багато. Насправді, ніколи не буде однакових ситуацій першого поцілунку. У кожного буде свій. І не важливо, чи це гра в пляшечку або супер романтична прогулянка по пустельному пляжу, все одно в цьому поцілунку ти запам’ятаєш щось особливе, свої емоції і переживання.

Зараз не має значення, є у тебе дівчина чи ні, головне, ти хочеш знати, як правильно цілуватися з дівчиною в перший раз. Це зрозуміло, нікому не хочеться схибити або засоромився при дівчині. Ніколи не завадить додаткова інформація. Принаймні, ти будеш відчувати себе впевненіше, якщо дізнаєшся наступне.

Поцілувати дівчину в перший раз завжди хвилююче. Не бійся своїх емоцій при поцілунку. Навіть якщо ти будеш тремтіти і хвилюватися, дівчина це сприйме як твою велику симпатію до неї і буде на сьомому небі від щастя! До того ж, повір, вона сама буде переповнена хвилюванням і трепетом, бо перший поцілунок з кожним новим хлопцем викликає неймовірні нові відчуття.

Коли хочеш поцілуватися з дівчиною в перший раз, завжди замислюєшся, як зрозуміти чи хоче вона цього. Звичайно, вловити це дуже складно. Адже дівчата такі різні, і у всіх свої способи показати, що вони готові до поцілунку з тобою. Деякі взагалі можуть не знати, як це показати або соромитися. Але є один прийомчик … Коли ви з дівчиною проводите разом час, перебуваєте на невеликій відстані, подивися мовчки їй в очі. Якщо вона не відведе погляд і буде прямо дивитися тобі в очі, швидше за все вона готова до першого поцілунку. Якщо ж відведе, то через деякий час спробуй ще, тому що, можливо, в перший раз ти вибрав неправильний момент. Також звертай увагу на відстань між вами в спілкуванні. Як близько вона дозволяє тобі підходити? Як близько сама може перебувати до тебе.

Чи треба тренуватися на чому-небудь перед тим, як цілувати дівчину, це питання спірне … З одного боку, що поганого в тому, що ти спробуєш поцілувати свою руку, наприклад. Але з іншого боку, як буде штучно і незграбно, коли ти будеш згадувати завчені рухи губами і мовою під час цього першого поцілунку з дівчиною! Краще віддатися своїм почуттям і цілувати її природно. Не буває правильних або неправильних поцілунків, кожен цілується по-своєму, тому нереально зрозуміти, перший це досвід у тебе чи ні.

Отже, прочитай кілька порад, як цілуватися з дівчиною в перший раз. Перше, що треба зробити — це крихітна романтична пауза і погляд в її очі. Далі, не кваплячись, просто торкнися губами її губ і прикрий очі. Потім трохи відсторонити, і ви знову тягнетеся губами один до одного. Такий нехитрий трюк покаже дівчині, що ти дбаєш про неї і перевіряєш, чи добре їй. Насправді, все це відбувається дуже швидко, просто, коли ти читаєш і готуєшся, здається, що пройде ціла вічність. Далі, що робити, тобі підкажуть нахлинули почуття.

Якщо ти, пустун, затіяв поцілувати дівчину на першому побаченні, не питай у неї дозволу! Уяви, ти їй подобаєшся, вона хоче зробити на тебе гарне враження … І тут ти поміщати її в екстремальну ситуацію: і поцілуватися хочеться, і думка «що він про мене подумає, якщо я дозволю на першому побаченні, я ж не легкодоступна?». Чи не напружуй дівчину, спостерігай за нею.

Так все-таки як поцілувати дівчину на 1 побаченні? Якщо ви йдете, зупиніться. Прибери усмішку і подивися їй в очі, потім на губи, а потім знову в очі, слідом на губи і так далі. При цьому наближати повільно своє обличчя до її. Уж повір, вона оцінить! Адже дівчата постійно бачать це в кіно. Така чертовски сексуальна романтика не залишить байдужою жодну дівчину, ти її взволнуешь.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.