Як правильно цілуватися взасос і по-французьки?

Статтю про те, як правильно цілуватися взасос, хочеться почати з одного факту про поцілунки взасос. Виявляється, такий поцілунок не просто доставляє людині величезне задоволення, але і володіє дуже корисним профілактичну дію. Справа в тому, що, цілуючись взасос, обмінюються різними бактеріями. Але їх кількість так невелика, що їхні дії не достатньо для зараження, але вистачає для того, щоб організм виробляв антитіла до різних захворювань. Тепер з таким позитивним настроєм ми звернемося до того, як правильно цілуватися взасос з мовою.

Поцілунок взасос — це скоріше жаргонний розмовний варіант назви знаменитого французького поцілунку. Цілуватися по-французьки правильно з мовами, але починати французький поцілунок завжди слід з поцілунку в губи. Цей французький поцілунок повинен бути дуже чуттєвим і романтичним, тому не можна забувати про прелюдії.

Підійдіть один до одного ближче, подивіться на губи партнера, оближіть свої губи. В момент їх зближення прочиніть трохи рот і розслабленими губами доторкніться до губ партнера. Потім відхилитеся зовсім небагато і подивіться на губи коханої людини. Ви відразу відчуєте, що пора продовжувати ваш поцілунок. Ось з цього моменту починається справжній французький поцілунок. Цілуючись губами, увійдіть своєю мовою в рот партнера, мова повинна бути трохи розслаблений. Чи не проштовхуйте його далеко. У перший раз це відстань повинна бути невелика, нехай ваші мови зустрінуться і попестити один одного. Цілуватися взасос з мовою треба обопільно, тобто ваші мови повинні рухатися одночасно. Пізніше можна почати грати не тільки кінчиками мов, а й широкої їх частиною. Чим більше ви практикуєтеся у французькому поцілунку, тим частіше ви починаєте фантазувати. Вже можна облизувати губи коханого, посмоктувати його язичок і брати своїми м’якими розслабленими губами його верхню чи нижню губу.

Найкращий спосіб правильно цілуватися французьким поцілунком — це практика і тренування. Цілуйтеся більше і давайте волю своїй уяві! Удачи!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.