Як правильно битися?

Навіть якщо ти противник будь-якого насильства і вважаєш, що будь-який спір можна вирішити словами, тобі потрібно знати, як правильно битися, тому що життєві ситуації бувають різні і не завжди можна домовитися. Просто будь готовий захистити себе і тих, хто поруч з тобою.

Найголовніше під час бійки: ніколи не втрачати самовладання і залишатися спокійним твердим. Якщо обставини склалися так, що кликати на допомогу марно, дивись супернику в очі і посміхайся. Але ніколи не ображай його словами. Якщо він слабкіше тебе, то від такого твоєї поведінки він розгубиться.

Якщо суперник сильніший за тебе, то краще всього накинутися раптово, коли він не очікує. Якщо ти вже зрозумів, що бійки не уникнути, вдар першим, сильно, як тільки можеш. Є кілька больових точок: очі, ніс, горло, пах. Якщо ти не вмієш битися, то достатньо вміння точно і несподівано бити за даними точкам. Ти можеш зробити вигляд, що поправляєш комір одягу або волосся, таким чином твоя рука вже буде на підлогу шляху до обличчя суперника. У цей момент потрібно різко і точно вдарити. Краще відразу в голову, в пах потрапити складніше.

Як відомо, у стані афекту люди здатні і на вбивства, афект подвоює твою силу, робить рухи грубими, але притупляє розум. Якщо ти зовсім не володієш технікою, а відступати нікуди, розраховуй тільки на афект. Психуй! Псих непередбачуваний, а саме непередбачуваність і страшна в бійці.

Щоб правильно битися на вулиці, потрібна і правильна одяг і взуття. Взуття краще на шнурках, щоб вона не спала з ноги під час бійки або якщо доведеться бігти. Підошва повинна бути товстою. Вузькі брюки або джинси можуть утруднити руху. Коротка куртка на блискавці буде набагато зручніше довгою.

Якщо ти зрозумів, що буде бійка і її не уникнути:

 • зніми годинник і, якщо є, браслет, і прибери в кишеню
 • зніми краватку (якщо він одягнений на шиї, їм легко задушити)
 • розстебни піджак або куртку, щоб вони не обмежували твоїх рухів.
 • Швидко озирнися навколо. Якщо попадеться палиця або труба, то підніми її і зроби так, щоб противник побачив її. Наступай сам, наступай впевнене, навіть якщо не вмієш битися взагалі. Твоя впевненість може збити противника з пантелику і просто налякати. Старайся відступати в бік, де можливі перехожі люди або дорога. Як тільки почуєш людей, клич на допомогу. Якщо нападників декілька, краще рятуватися втечею, якщо не вдалося бігти, спробуй встати так, щоб тобі було видно всіх, у такій ситуації краще ухилятися від ударів, ніж нападати. Якщо тебе впустили на землю, закривай голову руками.

  Як правильно битися в школі

  У школі правильно битися так, щоб не знали вчителя. Тому що їм доведеться втрутитися і питання залишиться невирішеним. А щоб ще й поважали однокласники, то краще всього домовитися про бійку поза школою і не залучати друзів. Нехай бійка буде один на один. Друзі та однокласники зможуть тільки бути присутнім. Тільки так буде зрозуміло, хто сильніший. Ти не повинен боятися, ти повинен бути впевнений у своїй правоті. Не використовуйте сторонні предмети, вони можуть бути дуже небезпечними. Не чекай поки твій суперник почне наступати, кидайся у бій. Роби, що вмієш, і що коли — небудь бачив у кіно. Твої рухи повинні бути чіткими і різкими. Якщо суперник впав, дай йому можливість піднятися, не принижуй його своєю перевагою. Як би не закінчився бій, ти повинен домогтися поваги. Твоя поведінка в бійці охарактеризує тебе перед однокласниками і твоїм суперником. Ніхто не виключає, що ви помиріться і будете дружити. Запам’ятай, що, якщо бійка закінчиться травмою, ти в першу чергу несеш відповідальність за свого ворога. Зроби все, що від тебе залежить. Допоможи піднятися, проводь до будинку, допоможи вмитися, виклич, якщо потрібно Швидку допомогу, постав до відома батьків.

  Ти заслуговуєш поваги, якщо тобі вдалося уникнути конфлікту і бійки за допомогою доводів і аргументів. Але бувають ситуації в житті, коли інакше не можна. Оцінюй ситуацію об’єктивно. Розуміючи, що опір марно, краще втекти. Але якщо можеш справитися і заступитися за себе, свою дівчину, сестру чи навіть майно — бийся! Бийся як вмієш!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Спорт. Додайте в закладки постійне посилання.