Як познайомитися з дівчиною на вулиці

У сучасному суспільстві прийняті певні норми етикету і за цими правилами знайомство на вулиці вважається моветоном. Однак змінюється час, з ним змінюються підвалини і мораль. Як кажуть розкуті в питаннях любові французи, можна знайомитися де завгодно, при цьому важливо не місце, а спосіб. Як познайомитися з сподобалася дівчиною на вулиці, залишаючись при цьому культурною людиною?

Класика жанру

Прийомами «Котра година» або «Як пройти до бібліотеки, магазину, стадіону …» користувалися ще дідусі наших дідусів. Задати незнайомої дівчини нешкідливий питання, звернутися до неї за нескладною допомогою — щось потримати, підказати, порадити — може будь-який чоловік. Якщо при цьому звернення буде зроблено з відкритою посмішкою, доброзичливо і позитивно, навряд чи дівчина мовчки пройде мимо, або відповість грубістю, якщо вона адекватна. Заодно незнайомка пройде відмінний вступний тест на осудність та креативність. Якщо красуня піде на контакт і зав’яжеться діалог, продовжити відносини можна декількома способами.

Якщо чоловік дуже зайнятий і спізнюється на заплановану робочу зустріч, достатньо висловити щире співчуття про те, що сьогодні не вдасться продовжити знайомство, пояснивши причину. Чоловіча та жіноча психологія — два полюси. Що ясно і зрозуміло чоловікові, для жінки може мати безліч варіантів. Тому потрібно відразу розставити всі крапки над «i», запропонувавши конкретний час і місце зустрічі. Для подальшого спілкування потрібен номер телефону, головне завдання на цьому етапі знайомства — отримати потрібний контакт.

Якщо в даний момент чоловік готовий призначити перше побачення, потрібно обережно поцікавитися у дівчини, і запросити її в найближче кафе, на прогулянку по парку або в кіно. Ніякої зажатості, комплексів, недомовок краще не допускати, розвиток відносин між двома людьми завжди починається з певних законам жанру.

Загадковий і неповторний

Багато чоловіків віддають перевагу з першої ж зустрічі приголомшити дівчину, справити на неї незабутнє враження. Який спосіб знайомства вибрати — класичний або креативний, кожен вирішує для себе. Багато що залежить від жіночого психотипу: хтось демонстративно покине місце зустрічі, хтось заплескав у долоні, а хтось скептично усміхнеться, відправивши спробу знайомства в свій музей жіночих перемог. Однак з боку чоловіка жінка завжди чекає чогось романтичного, незвичайного, унікального, адже кожна дівчина в душі принцеса, яка шукає свого лицаря на білому коні.

Подарувати сподобалася дівчині букет квітів з приколеної візиткою, звернутися до незнайомки по-дружньому: «Привіт!», перемазати шоколадом, морозивом і попросити свою нову пасію вийняти мобільник з кишені, щоб дістати хустку — всі ці способи знайомств вже багаторазово випробувані чоловіками .

Відмінний спосіб знайомства показаний у фільмі «Бубон, барабан» (Росія, 2009), де головний герой призначає побачення в кафе сподобалася йому бібліотекарка, віддаючи їй свій паспорт. На питання, навіщо він це робить, герой відповідає, що тепер у неї буде привід все про нього дізнатися і повернути документ при зустрічі. Чи потрібно вручати важливі документи першій зустрічній, кожен вирішує для себе самостійно, можна, врешті-решт, замість паспорта віддати робочу папку або книгу з умовою їх повернення в призначеному місці.

Поразка або удача

Якщо дівчина не прийняла запрошення, не треба заганяти себе в кут і страждати від відмови. Цілком імовірно, що у неї не було часу, вона була чимось засмучена, стурбована, схвильована або у неї вже є хлопець. Причин відмови може бути безліч, не варто їх підносити до степеня і розвивати почуття невпевненості в собі. Подолати страх відмови можна не тільки навіюваннями і внутрішнім аутотренінгом, але й напрацюванням досвіду. Достатньо кілька разів запропонувати дівчині познайомитися, щоб це увійшло в звичку. Правда, в усьому хороша міра: скочування до цинізму — інша сторона медалі, ворог успіху.

У цьому світі все урівноважене і десь напевно чекає красуня, яка уві сні бачить свого чоловіка, головне — знайти дорогу до неї, не пропустити в суєті буднів саму важливу зустріч в житті.

Жанна Пятірікова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.