Як познайомитися з дівчиною на вулиці: вміння правильно спілкуватися

Кожен день ви бачите на вулиці красивих дівчат. І, звичайно, думаєте про те, як з ними познайомитися. І в більшості випадків не знайомитеся — з різних причин. Хтось вірить старому стереотипу, що пристойні дівчата не знайомляться на вулицях, комусь не вистачає сміливості. Іноді у вас просто немає часу, але це вже інша проблема. Як же познайомитися з дівчиною на вулиці?

Вам знадобляться:

 • Харизма
 • Навички спілкування
 • Впевненість у собі
 • Практичні поради

  Будьте готові. Найважче познайомитися з дівчиною саме в повсякденних ситуаціях. Все, як правило, дуже поспішають і знаходяться не в найкращому настрої, так що ймовірність відразу отримати відмову (можливо, навіть в грубій формі), велика, якщо ви не володієте харизмою і здатністю чарувати.

  Об’єктивно оцініть свої навички спілкування. Ви дійсно вмієте спілкуватися і знаєте, як привернути до себе співрозмовника? Якщо ні, почитайте літературу по темі або навіть запишіться на курси. Вчіться спілкуванню постійно: на роботі, в спортзалі, в магазинах, на вечірках; відзначайте, як оточуючі реагують на ті чи інші ваші слова, жести, інтонації, посмішку. Запам’ятовуйте вдалі і невдалі жарти. Ви не можете знати, коли і де вам зустрінеться дівчина вашої мрії, але буде не зайвим, якщо до того часу ви станете гуру спілкування.

  Коли ви навчилися спілкуватися без особливих зусиль, пора починати знайомитися в суспільних місцях. Для початку «потренуйтеся» просто на всіх підряд — заговорите з охоронцем нічного клубу, з касиркою, з чоловіком, який стоїть у черзі прямо перед вами. Про що говорити? Про що завгодно — скільки людина приходить у клуб в п’ятницю ввечері, і чи важко всю ніч дивитися на людей, що веселяться; як виросли ціни за останній місяць, і так далі. Просто коментуйте те, що бачите навколо і що вам цікаво. Зупиніться у ящиків з фруктами в магазині, запитайте у будь-якої людини, який стоїть поруч, які фрукти він або вона порадить вам. Головне — практикуйтеся і позбавляйтеся від збентеження.

  Навчилися невимушено заговорювати із незнайомцями? Пора знайомитися з дівчатами, які вам подобаються. Вони — такі ж незнайомки, тільки зазвичай ви торопіли перед ними. Долайте боязкість і збентеження, поки заговорити з ними не стане для вас так само просто, як з будь-яким іншим людиною. Так, у вас в животі все одно будуть пурхати метелики, але це не перешкодить вам.

  Пробуйте знайомитися з усіма дівчатами, які вам подобаються, особливо з тими, перед ким ви жахається сильніше всього. Можете робити це навіть зі спортивного інтересу — випробовуйте себе в незручних для вас ситуаціях, розширюйте свою зону комфорту.

  Як тільки ваша зона комфорту стала більше, перестаньте робити все це! Так-так, припиніть задивлятися на всіх підряд жінок, бігати за ними і заговорювати з кожної чарівної незнайомкою. Все це було потрібно тільки для того, щоб розширити вашу зону комфорту.

  Тепер знайомства з дівчатами перестануть бути самоціллю. Ви знаєте, що можете це робити, ви не боїтеся і, якщо хтось вам дуже сподобається, ви зможете легко і невимушено познайомитися з нею. Так і повинно бути, ви навчилися цьому. Можете розслабитися і отримувати від нового навику задоволення.

  Вчіться знайомитися з дівчатами саме в порядку вищенаведених рекомендацій. На те є об’єктивні причини. Перш за все, вам потрібно удосконалити свої елементарні соціальні навички, а вже потім приступати до найважчого — починати спілкування з дівчатами, які, можливо, подобаються вам до тремтіння в колінах.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.