Як позбутися від волосся на обличчі?

Питання видалення волосся на обличчі актуальний не тільки для чоловіків, а й для багатьох жінок. Якщо чоловіки, які звикли до цього, просто користуються бритвою по мірі необхідності, то жінки намагаються знайти спосіб, який позбавить від небажаних волосся на обличчі надовго. Як позбутися від волосся на обличчі? Який спосіб епіляції є оптимальним?

Самий простий і швидкий спосіб позбавлення від волосся на обличчі — це гоління. Швидкість і простота — єдині плюси даної процедури. Підходить цей спосіб в основному для чоловіків. Мінуси гоління полягають у наступному: волосся відростає темнішими і грубими, раз від разу необхідність у процедурі зростає, можуть з’явитися порізи, роздратування і врослі волосся.

Самим болючим, але досить ефективним, способом є епіляція воском. На шкіру наносять спеціальний віск і за допомогою нетканих або паперових смужок різким рухом видаляють волосся. Процедура позбавляє від небажаного волосся на 2-4 тижні.

Подібним з восковою епіляцією, але менш болючим способом видалення волосся є шугарінг. Шугарінг, або епіляція цукром, може проводитися як в салоні, так і в домашніх умовах. Підготовлену спеціальним чином теплу цукрову суміш наносять на підготовлену шкіру і зривають разом з непотрібними волосками. Ефект від шугарінга — 3-5 тижнів.

Фото-та лазерна епіляція є найбільш популярними способами видалення небажаного волосся, в тому числі і на обличчі. Такого роду епіляція найбільш ефективна, оскільки після кількох сеансів можна якщо не на зовсім позбутися небажаного волосся, то зробити їх максимально непомітними.

При процедурі лазерної епіляції промінь лазера направляється на ту частину тіла, де необхідно видалити волосся. Цей промінь знищує волосяні фолікули. Остаточний результат завжди індивідуальний.

Фотоепіляція — більш радикальний спосіб видалення небажаного волосся за допомогою високо-світла. Від лазерної епіляції, яка ефективна тільки для чорних волосся, фотоепіляція відрізняється тим, що з її допомогою можна видалити волосся будь-якого кольору і структури.

При електроепіляції кожен волос віддаляється окремо, тому даний вид підходить для будь-якого типу шкіри і для будь-яких волосся. У кожну волосяну цибулину вводиться тоненька голочка, за якою йде електричний розряд, що вбиває зону росту волосся.

Видалення волосся на обличчі в домашніх умовах

Буває, що часу або коштів на відвідування салону немає, а проблему волосся на обличчі потрібно вирішити. У домашніх умовах позбутися небажаного волосся можна кількома способами:

 • Відмінний ефект може дати знебарвлення волосся на обличчі. Після застосування спеціальних сумішей волосся стає тонше і світліше. Головне тут — акуратність. Самим популярним засобом для знебарвлення є перекис водню. Також можна використовувати лимонний сік або звичайну знебарвлюючий фарбу.
 • Деякі жінки, помітивши небажані волоски на своєму обличчі, тут же прагнуть позбутися від них за допомогою вищипування пінцетом. Але варто відзначити, що після вищипування волосся стає грубіше і росте швидше.
 • Крем для епіляції навряд чи підійде для чутливої шкіри обличчя, тому що після його використання можуть залишитися сліди і навіть опіки. Тому користуватися даними засобом потрібно з великою обережністю.
 • Існує ще один спосіб, як позбутися волосся на обличчі. Для цього знадобиться 1 стакан окропу і 1 ст. ложка соди (з гіркою). Все це змішати, почекати поки охолоне, змочити шматочок вати, віджати і прикласти до місць зростання небажаних волосся на ніч.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.