Як позбутися від сусідів?

Всі ми сприймаємо рідний будинок або квартиру як місце, в якому можна відпочити, розслабитися і відчути себе захищеним. Але відчуття домашньої ідилії часто псують погані сусіди, тому багато людей все частіше замислюються про те, як можна позбутися від сусідів. Для вирішення цієї проблеми існує безліч способів, як хороших, так і не дуже. Не вдаючись до криміналу, розглянемо декілька з них:

 • Якщо сусід не реагує на ввічливі прохання вести себе по-людськи, звертайтеся до правові інстанції (поліція, санепідемстанція, суд). Правда, ефективність такого способу залежить від багатьох факторів. Якщо Ви не один страждаєте від галасливого сусіда, напишіть разом з іншими мешканцями колективну заяву з претензіями на адресу кривдника. Можна прийти до сусіда всім разом, показати заяву і попередити, що в разі непокори заяву буде віддано в поліцію. Можливо, сусід одумається. Якщо ні — звертайтеся в поліцію. Чим частіше і більше Ви будете писати заяви на адресу галасливого сусіда, тим більше вірогідність того, що його покарають. Однак і в цьому питанні є правовий нюанс. Заява приймають від власника житла. Якщо Ви таким не є, то можете знайти власника, показати йому заяву і попросити про допомогу. Боротьба з сусідом таким чином займає багато часу і сил, але в вдалих випадках можна домогтися виселення кривдника. Також в окремих ситуаціях можна виселити сусідів законним шляхом. Прочитайте відповідну літературу з питання або зверніться за допомогою до юриста. Якщо Ваша ситуація передбачає можливість виселення надокучливого сусіда, сміливо дійте.
 • А як позбавитися від галасливих сусідів? Дійте їх же зброєю проти них. О сьомій ранку, коли сусіди сплять, а Ви встаєте на роботу, увімкніть для бадьорості гучну музику або телевізор на повну потужність. Повірте, Ваші сусіди будуть «раді». Можна навіть піти на весь день, не вимикаючи апаратуру, тим самим забезпечивши «солодке життя» співмешканцям. А якщо до Вас прийдуть з претензіями, поясніть, чому Ви так робите, і поставте ультиматум: Ви перестанете шуміти тільки тоді, коли сусіди перестануть самі це робити.
 • Навести порчу чи прокляття на сусідів або квартиру, в якій вони проживають. Вам на допомогу — книги з чорної магії, чаклуни та відьми.
 • Систематично влаштовувати звіринець у сусідній квартирі, де головні і єдині вихованці — великі противні таргани.
 • Сусідів знизу можна затоплювати кілька разів. Тільки дивіться, щоб вони за це самі Вас не виселили.
 • Психологічний тиск. Налаштуйте у всіх інших сусідів вороже ставлення до кривдника. Якщо він — слабка особистість, психологічний пресинг може його доконати, і він переїде. Також Ви можете добре вивчити свого сусіда, його звички, смаки, переваги і недоліки. Знаючи його слабкі місця, можна зробити життя сусіда нестерпним. Все залежить від Вашої фантазії і совісті.
 • Напроситися в гості, але не з порожніми руками. Візьміть який-небудь продукт, який при псуванні виливає огидний запах (типу тухлих яєць) і підкладіть в таке місце, в яке жодна жива душа не здогадається заглянути. Через деякий час в квартирі з’явиться нестерпний запах, а сусіди голови зламають над питанням, звідки він і як його позбутися. Якщо джерело не знайдуть, то жити там довго не зможуть і з’їдуть по-швидкому в інше місце.
 • Якщо нічого не допомагає або Ваша совість настільки чиста, що не дозволяє Вам скористатися жодним із запропонованих варіантів, Ви можете самі з’їхати подалі від злощасних сусідів. Продайте свою квартиру, купіть нову в іншому районі і живіть щасливо.
 • Звичайно, можна придумати ще безліч способів боротьби з сусідами. Але потрібно бути обережним: якщо з Вашої вини серйозно постраждає людина, совість Вас потім заїсть. Крім того, стежте за своєю поведінкою, щоб самим не стати об’єктом виселення.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.