Як позбутися від щурів?

Домашні паразити іноді стають не маленькою проблемою, яка набридає своїм постійним наявністю, а цілої катастрофою з небезпекою для життя. Це особливо стосується щурів. Як боротися з цими гризунами і що можна зробити, щоб захистити себе і своїх близьких від цих небезпечних тварин, яких назвати «домашніми», язик не повертається? Дізнаємося про це разом. Отже:

Як позбутися від щурів?

Існує цілий ряд способів, які допомагають господарям дачних будинків і міських квартир боротися з щурами — рознощиками зарази і символами бруду. Давайте розберемося з ними по-порядку.

 • Самий перевірений спосіб, який, однак, може і не спрацювати — це кішка або кіт. Дійсно, ці домашні тварини, особливо ті, хто володіє активної нервовою системою і жагою до полювання, чудово вирішують проблему боротьби з гризунами. В їх гострі кігті кожен день потрапляє не так вже й багато щурів, проте, це сильно відлякує гризунів, і вони залишають ваш будинок або квартиру. Мабуть, єдина проблема, з якою стикаються господарі — це непередбачуваність їх вихованця. Як відомо, кішки й коти — це ті тварини, які ведуть незалежний і гордий образ життя. Отже, кіт коту ворожнечу. Не дивлячись на все це, даний спосіб боротьби з гризунами дуже дієвий і екологічно чистий. Але він підходить для невеликих приміщень.
 • Ще один простий спосіб, який допоможе позбутися від щурів будинку — це використання мишоловок. Даний підхід підійде у випадку, якщо ви обзавелися непроханим гостем або їх групою в невеликій кількості. Якщо ж щурів багато, і вони активно плодяться, а пацюки, як відомо, плодяться більш ніж активно, то мишоловка вас не врятує. Крім того, при ефективної діяльності цього нехитрого приладу, вам доведеться доглядати за останками щури, яка туди потрапила. Не саме приємне заняття, варто сказати. Ну і ще один підводний камінь — це можливість того, що ви самі попадетеся в пастку. Не краща перспектива.
 • Наступний метод, що допомагає вбити ненависних тварин — це використання простих засобів, які їх отруюють. Одне з найбільш відомих засобів — «Голіаф», який здатний нейтралізувати запах від останків тварини. Пам’ятайте, однак, про те, що будь-яка отрута є смертельною і для людської істоти, тому бережіть пляшечку з речовиною від дітей в будинку, а скоріше, дітей від пляшки.
 • Дуже простий, нешкідливий для людини варіант позбавлення від щурів — це зола. Справа в тому, що зола чарівним чином впливає на гризунів і викликає у них роздратування на лапах. Будучи не в силах активно пересуватися, вони залишають облюбоване місце свого проживання.
 • Як позбутися від щурів з особливим підходом? Жорстока смерть чекає щура в тому випадку, якщо ви застосуєте наступний спосіб. Приготуйте склад з борошна і гіпсу в пропорціях один до одного. Розсипте суміш у місцях проживання гризунів, у їх норок і улюблених місць проведення мишачої трапези. При поїданні борошна з гіпсом, останній твердне прямо в шлунку у нещасної тварини, що призводить до жахливої повільної смерті. Незважаючи на жорстокість методу, він працює дуже добре.
 • Ну і останній метод захисту від гризунів — це використання ультразвукових хвиль, які виробляються за допомогою спеціального пристрою. Як це працює? Високочастотні хвилі, які не сприймаються людським вухом, зводять гризунів з розуму. Відчувши цей дискомфорт, після двох тижнів, все щури до єдиної залишають насиджене місце і йдуть подалі від ненависної звукової атаки. Слід зауважити, що вам знадобиться кілька подібних приладів, щоб повністю вивести щурів з вашого будинку. Поставте прилади поряд з норками і основними ареалами проживання гризунів.
 • Ось, мабуть, і всі способи, які обов’язково вам допоможуть позбавитися від щурів будинку. Пам’ятайте про те, що пацюки є реальною загрозою вашому здоров’ю і здоров’ю членів вашої родини.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Домашнє господарство. Додайте в закладки постійне посилання.