Як позбутися від роздратування після гоління — перевірте бритву

загрузка...

Подразнення шкіри, що виникає після гоління , не тільки виглядає некрасиво, але й може призвести до ще більш неприємної проблеми — вростання волосся. Ряд простих правил допоможе зберегти шкіру м’якою і позбутися від роздратування після гоління.

Коли справа стосується гоління, важливе значення мають не тільки правильні техніки гоління, але і правильно підібрані продукти.

 • Перевірте бритву. Якщо для гоління використовуються одноразові леза, переконайтеся, що ви міняєте бритву часто. Під час гоління бритва зрізує не тільки кінчик волосини, але й може захопити трохи шкіри в процесі. Тупе лезо збільшує ризик появи подразнення шкіри та порізів. Саме тому міняти леза необхідно якомога частіше.
 • Виберіть правильну бритву. Багато одноразові бритвені верстати випускаються з смужками алое, уменьшающими ризик появи подразнення.
 • Завжди користуйтеся водою. Сухе гоління — вірний спосіб заробити подразнення шкіри. Найкраще голити шкіру в душі — тепла вода розкриває пори, полегшуючи процес видалення волосків.
 • Головне — правильна мастило. Для більш гладкого й ефективного гоління користуйтеся хорошим гелем або піною для гоління замість мила. Багато засобів для гоління містять спеціальні інгредієнти, які пом’якшують шкіру і полегшують процес видалення волосся — наприклад, алое віра і вітамін Е. Після гоління нанесіть на шкіру зволожуючий лосьйон для тіла, який допоможе мінімізувати сухість і відчуття сверблячки.
 • Напрям гоління. Одна з найпоширеніших причин появи подразнення після гоління — неправильно обраний напрямок руху бритви. Гоління в протилежну росту волосся сторону дозволяє краще позбавитися від волосків, однак в той же час збільшує ризик виникнення подразнення, порізів, врослих волосків. Тому краще всього голити шкіру за напрямком росту волосся.
 • Час гоління. Час гоління має не менше значення, ніж правильно підібрана бритва — гоління перед сном дає шкірі можливість відновитися вночі. Якщо ж гоління вранці необхідно, дайте шкірі зайві 20 хвилин на відновлення, перш ніж почати одягатися.
 • Правильне гоління

 • Дозвольте шкірі дихати. Навіть якщо ви прийняли всі необхідні заходи обережності, повністю запобігти появі подразнення після гоління неможливо. Якщо подразнення таки виникло, дайте шкірі кілька днів на відновлення, перш ніж голитися знову.
 • Вибрати правильні продукти. Існує безліч продуктів, що дозволяють ефективно вилікувати почервоніння і роздратування від гоління. Для невеликого подразнення виберіть крем з гідрокортизоном або алое віра, що володіють протизапальним ефектом. Необхідно запам’ятати, однак, що гідрокортизоном не можна користуватися часто — регулярне його використання може призвести до ще більшого подразнення.
 • Зверніться до лікаря. Іноді роздратування після гоління можна сплутати з куди більш серйозними шкірними проблемами. Якщо подразнення виникає постійно, краще всього проконсультуватися з дерматологом.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.