Як позбутися від повних стегон: худнемо з розумом

Якщо ви хочете мати відмінне тіло , вам потрібно докласти зусиль, щоб зробити тіло пропорційним. Зазвичай людям не подобається що-небудь зайве на їхніх тілах, наприклад, подвійне підборіддя, в’ялі руки і повні стегна.

Особливо жінки можуть надмірно хвилюватися з приводу своїх стегон. Зазвичай вони застосовують усі доступні їм методи для спалювання жиру, щоб виглядати і відчувати себе добре. Якщо ви теж дуже переживаєте з приводу свого тіла і зовнішнього вигляду, спробуйте наступні способи для спалювання жиру на стегнах.

Використання кремів

Трансдермальні гелі та інші креми для позбавлення від жиру можуть допомогти вам спалити жир. Такі креми підштовхують жир під шкірою швидше виходити. Однак є попередження — занадто інтенсивний вихід жиру може бути не бажаним, якщо він не буде ніде використаний, тому він може просто повернутися назад.

Вправи для збільшення серцевого ритму

Такі вправи допоможуть вашому тілу спалити багато жиру. Вправи потрібні для скидання ваги, тому не моріть себе голодом, щоб зменшити кількість жиру в вашому тілі.

Тренажер для ходьби

Видатний спосіб для скидання жиру зі стегон, так як його робота спрямована на м’язи навколо сідниць. Велика сідничний м’яз — це найбільша група м’язів, тренажер може спалити більше калорій, ніж кардіо-тренажери.

Включення в роботу всіх частин тіла

Задійте всі м’язи ваших стегон та м’язи в зоні тазу інтенсивними силовими вправами. Якщо не зробити цього, то у вас вийде м’язовий дисбаланс, який може привести до пошкодження м’язів. Для того щоб виглядати худорлявий і фактурно, тренуйте свої квадраціпси, виконуючи жим для ніг і присідання з гантелями. Використовуйте тренажери на розтяжку ніг. Попрацюйте над біцепсами стегон, виконуючи згинання, лежачи на тренажері для згинання ніг або сидячи на ньому. Під час виконання цих вправ повністю задійте біцепси стегон, витягаючи шкарпетки ніг вниз.

Тренажер для відвідних м’язів

Він також допоможе вам зменшити жир на зовнішній поверхні ваших стегон. Не забувайте модерувати ваші вправи. Для зменшення жиру на стегнах найбільш ефективними будуть присідання на такому тренажері. Утримуйте гантель ногами, тримаючи ноги під кутом в 45 градусів, а руки на середині тренажера.

Примусьте інших обертатися на ваші прекрасні стегна, виконуючи підйоми на шкарпетки

Робіть це, стоячи на краю чогось поднимающегося, наприклад, платформи або сходинок, піднімаючись на носки й опускаючись. Таким чином, ви зробите гнучкими ваші гомілки і дасте їм гарну розтяжку. Потрібно виконувати по 20-25 повторень.

Ви також можете покластися на еліптичний тренажер

Його краще використовувати у зворотному порядку, щоб він був більш ефективним в досягненні ваших цілей. Більшість еліптичних тренажерів можуть давати руху вперед і в зворотному напрямку. Якщо ви будете використовувати його у зворотному напрямку, ви будете працювати над біцепсами стегон замість квадраціпсов. Біцепси стегон пов’язані із задньою частиною ваших стегон. Направте свої сили на біцепси стегон і сідничний область.

Рівень інтенсивності

Якщо ви новачок, серцевий ритм в межах 60-70% просто відмінно підійде вам, так як тренування з більшою інтенсивністю можуть змусити ваш організм використовувати білок і цукор, як джерела енергії, замість того, щоб використовувати жир. Після трьох місяців постійних тренувань, ви можете перейти на більш високий рівень інтенсивності занять.

Точкове схуднення

Точкове схуднення неможливо. Ви не можете займатися спортом, щоб позбутися від жиру тільки на стегнах. Найкраще займатися за програмою повного схуднення, яка включає в себе правильні кардіо-і силові вправи. Також не забудьте дотримуватися добре продуману дієту.

Працюйте над нижньою частиною вашого тіла

Якщо ви хочете мати точені стегна, ви повинні працювати не тільки над верхньою частиною тіла, але і над нижньою частина теж. Біг допомагає спалювати калорії і розвиває силу і витривалість. Ви також повинні спалювати калорії під час відпочинку, так як посилиться ваш обмін речовин.

Розтяжка

Розтяжка дуже вітається. Ви починаєте робити вправу для якоїсь частини тіла, коли ви рухаєте м’язом з широкою амплітудою.

Дотримуйтесь правильну дієту

Ви можете робити всі можливі фізичні вправи, але без дотримання дієти, ви не отримаєте хороших результатів. Якщо ви хочете позбутися від одного фунта жиру, вам необхідно спалити 3500 калорій. Вам не слід позбавляти себе їжі повністю, так як ви і так може досягти своєї мети за допомогою добре продуманої дієти в поєднанні з програмою вправ для скидання ваги.

Приймайте харчові добавки для схуднення

Натуральні харчові добавки для схуднення і спалювачі жиру можуть допомогти вам позбавитися від жиру на стегнах. З їх допомогою ви зменшуєте обсяг споживаних калорій і підвищуєте обмін речовин. Якщо ви використовуєте такі добавки, то позбавлення ваги на стегнах може бути ефективніше.

Поставте мету

Оцініть свій розмір і об’єм жиру, а потім поставте досяжні й реалістичні цілі, наприклад, скинути один фунт жиру за сім днів. Коли жир почне йти з вашого організму, то ж станеться і з жиром на стегнах.

Вірте в себе

Ніколи не здавайтеся і зберігайте віру. Спілкуйтеся з тими людьми, з якими ви відчуваєте себе добре. Вони будуть мотивувати вас, особливо коли настане такий момент, що ви захочете все кинути.

Якщо ви відчуваєте, що хочете все кинути, просто подумайте про те безлічі можливостей, які з’являться у вас після досягнення мети. Походи за покупками буду набагато більш приємними, і ви будете почувати себе добре не тільки зовні, але що саме головне, ви будете почувати себе добре і всередині.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.