Як позбутися суперниці?

Наше суспільство живе за законами природного соціального відбору. Саме тому багато людей стикаються з чималою конкуренцією в кар’єрі і любовних відносинах. Мало сказати «багато». Практично кожен у своєму житті зустрічає на своєму шляху суперника, який претендує на ті ж ресурси, що і сама людина. Сьогодні, ми з вами, дорогий читачу, спробуємо відповісти на питання про те, як позбавитися від суперниці. Отже:

Як здолати суперницю?

Експерти в психології говорять про те, що агресивна поведінка виникає в різних ситуаціях. Чи потрібна агресія при усуненні, звичайно, не фізичному, своєї суперниці. Все залежить від вас. Існує маса способів, щоб отримати перемогу над вашим конкурентом. Перед перерахуванням методів хочеться обмовиться. Будь агресивний акт в бік іншої людини, звичайно, не приносить жодних позитивних результатів. Саме тому, перед пробою одного або декількох з нижче наведених методів, ми радимо вам гарненько подумати про те, чи потрібна вам ця перемога. Ну що ж. Сподіваємося, ви визначилися. Приступимо:

 • Чутки допоможуть вам позбавитися від суперниці. Один з найбільш вірних способів дискредитації свого конкурента — це організація і поширення чуток. Ніщо так не займає людей, як пересуди і брудні подробиці про особисте життя людини. Говорячи про причини, обмовимося, що така ситуація складається в нездоровому суспільстві серед слабких і заздрісних людей. Таких більшість. Тому будь-які неправдоподібні чутки про вашу суперниці, які представляють її, природно, не в кращому світлі, зіграють тільки вам на руку. Даний спосіб є найбільш безпечним з точки зору вашого алібі. Зазвичай, джерело чуток ніколи не буває знайдений, оскільки він швидко втрачається в різних голосах.
 • Відомо, що існує маса способів підставити людини і тим самим знизити його рейтинг і віддалити від так необхідних вам, ресурсів. Для того, щоб зробити цей непорядний акт, необхідно знати рід діяльності вашої суперниці і придумати спосіб як зіпсувати їй життя. Якщо ви давно знаєте цю людину, то, напевно, зможете знайти слабке місце конкурентки.
 • А ось спосіб, який можна віднести до чесних видам конкурентної боротьби і який точно допоможе вам позбавитися від суперниці. Мова йде про гідне змаганні. Напевно, є предмет, над яким ви з суперницею б’єтеся. Це може бути чоловік, жінка, кар’єрна сходинка, і все, що завгодно. Для того щоб перемогти суперницю у чесній боротьбі ви повинні розвинути якості, які зроблять вас сильніше її. Якщо ми говоримо про роботу, значить мова йде про розвиток ваших робочих якостей і навичок, щоб бути об’єктивно сильніше у вирішенні робочих завдань. Якщо ми говоримо про суперництво за чоловіка, то тут все в ваших руках! Доглядайте за собою, займіться спортом і скиньте пару кілограм. Такий вид боротьби є добросовісною конкуренцією і суперництвом, яке розвиває як вас, так і вашу суперницю. Дана модель використовується в світі бізнесу і виражається в тому, що конкуруючі фірми придумують нові способи та ідеї розвитку своєї справи.
 • Всі перераховані способи крім останнього є актами маніпуляції над чужою особистістю. Така поведінка неприпустимо в рівноправних і якісних відносинах між здоровими людьми.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.