Як позбутися стресу?

У нашому житті трапляється безліч різних подій, як приємних, так і не дуже. Прикрі випадки, якщо вони зливаються в одну «чорну смугу», можуть викликати у людини глибоку депресію і сильний стрес. Від такого стану не застрахований ніхто, як психологічно сильні особистості, так і емоційно нестійкі люди. Перебуваючи в депресії, людина приносить незручності і труднощі не тільки собі, а й оточуючим.

Як позбутися стресу швидко і безболісно

 • Перш за все, при стресі вітається здоровий сон, правильний розпорядок дня і помірні фізичні навантаження. Кожен день варто проводити на свіжому повітрі не менше однієї години. Вітаються вечірні прогулянки перед сном. Секс також вважається відмінним засобом у даній ситуації, так як знімає величезне фізичне і психологічне напруження. Для заспокоєння рекомендують користуватися в кімнаті ароматичними маслами.
 • Здорова їжа є одним з пріоритетів, які виділяються при нормалізації стану людини, як фізичного, так і психологічного. Варто включити в раціон багато зелені і фруктів.
 • Домашні тварини можуть стати прекрасними «антидепресантами». Навіть відомі фахівці радять тримати вдома кішку, собаку або іншого вихованця, оскільки доведено, що ці істоти викликають позитивні емоції і сприяють сприятливій обстановці в будинку.
 • Як варіант позбавлення від стресу, можна розглядати придбання хобі. У вільний час з користю допомагає надовго відвернути людину від важких думок, зосередивши його увагу тільки на улюбленій справі. В якості такого заняття прекрасно підійде в’язання, шиття, вишивання, кулінарія та ін Такі активні види дозвілля, як йога, фітнес, гімнастика, аеробіка допоможуть відновити не тільки психологічні, а й фізичні кондиції.
 • Масаж допоможе отримати повне розслаблення м’язів, а згодом і заспокоєння.
 • У разі сильних стресів рекомендується вживати різні відвари з лікарських трав, глоду, шипшини, звіробою. Вони нешкідливі для організму, не викликають побічних ефектів.
 • Поширений також варіант трав’яних ванн, коли людина розслабляється, знаходячись деякий час в настої з трав.
 • Що стосується чисто психологічних аспектів, радиться забути про погані думки і налаштуватися на позитивний лад. Адже як стверджують психологи, смутні роздуми притягують неприємності і спричиняють психологічні розлади.
 • З метою отримати заряд позитивної енергії краще всього звернутися в творчість. Зокрема, легка класична музика, романтичні фільми, яскрава живопис покращують настрій і заспокоюють.
 • Як альтернатива, пропонується спілкування з відкритими щирими людьми, які здатні розвеселити. Діти, особливо маленькі, в цьому випадку стануть кращими співрозмовниками.
 • Крім того, рекомендується постійно радувати себе і близьких з різних приводів, навіть по самих маленьким, оскільки це може дати заряд позитиву на весь день.

 • Не варто засиджуватися перед комп’ютером і телевізором. Але не тільки тому, що випромінювання від кольорових дисплеїв спричиняє погіршення зору. Інтернет і новини, в яких завжди вистачає негативу, можуть посилити безрадісну ситуацію.
 • Не варто «спалахувати» по дрібницях. Це стосується ситуацій в громадському транспорті, на роботі, коли метушня і дрібні неприємності повторюються кожен день. У такі моменти треба собі нагадувати про те, що такі несуттєві речі не повинні відбирати у вас такі дорогоцінні нервові клітини.
 • Скориставшись всіма цими правилами, встановивши контроль над собою, людина може допомогти і навколишнім розібратися в тому, як позбутися від стресу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.