Як позбутися родимок?

Родимка (або невус) — пігментну пляму, розрізняється за розміром, формою, кольором та місцем розташування на тілі. Позбутися від червоних, висячих родимок і будь-яких інших, можна різними способами, які ми розглянемо в статті.

Часто для багатьох людей, їх наявність на тілі з естетичної точки зору приносить багато проблем. У багатьох людей в зв’язку з їх появою виникають психологічні проблеми, і вони бажають від неї скоріше позбутися. Інші навпаки вважають, що видалення родимки ні до чого доброго не приводить.

Для видалення родимок використовуються, як і народні методи, так і методи видалення цих пігментних плям під наглядом лікарів-професіоналів.

Потрібно знати, що при домашньому лікуванні ви повинні контролювати її стан і якщо ви помітите, що родимка змінилася в розмірі або змінила забарвлення, то необхідно терміново звернутися до лікаря-онколога. Тільки лікарі скажуть вам як позбутися від червоних родимок і не нашкодити своєму здоров’ю.

Як позбутися від родимок?

Найкращим способом позбавлення від родимок є втручання висококваліфікованих фахівців (лікарів), так як самолікування в цій справі ні до чого доброго не приведе, і ви можете завдати собі шкоди. Існує багато народних рецептів про те, як позбавитися від висячих родимок. Але в цій статті ми розглянемо, тільки процедури, що проводяться лікарями-спеціалістами.

Діагностика шкірних утворень.

Для видалення родимки необхідно буде пройти процедуру дерматоскопії, вона проводиться за допомогою приладу-дерматоскопу. Стан родимки лікар-онколог може визначити і без додаткових досліджень.

Якщо лікар визначить, що родимка не має злоякісних утворень, то видалення призначить відразу. Якщо ваш лікуючий лікар виявить підозра на меланому шкіри, то для подальшого видалення, буде потрібно провести ряд процедур для визначення правильного методу видалення.

Медичні методи лікування:

 • Оперативне втручання — такий спосіб використовується тільки з великими пігментними плямами і досить ефективно. Єдиний мінус — це наявність шраму, який в принципі теж можна за допомогою косметичної корекції видалити.
 • Електрокоагуляція — видалення родимки шляхом впливу на неї високочастотних електричних хвиль. І знову після застосування такого способу залишається шрам, але даний метод досить безпечний для людини, так як здійснюється під місцевою анестезією і є безкровним.
 • Лазерне видалення родимок — є одним з найбільш безболісним і сучасним, до того ж і не залишає великих зовнішніх ознак операції. Ідеально підходить для відкритих ділянок тіла в області обличчя, шиї, рук і т.п.
 • Радіохірургія — видалення маленьких за розміром родимок за допомогою високочастотних радіохвиль. Абсолютно не залишає слідів, до того ж загоєння відбувається дуже швидко і безболісно.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.