Як позбавитися від запаху в холодильнику?

Що не кажи, а холодильник — не просто необхідний і важливий для кожної сім’ї, а й займає почесне місце в будинку, на кухні. Прикрашений всілякими магнітиками і напоминалками, він іноді справляє враження ідола, якому приносять багаті дари — смакота і апетитно … Ви, звичайно, не забуваєте його мити, періодично розморожувати. Але навіть і в цьому випадку він може піднести «неприємний сюрприз» — запах! Досвідчені господині знають, як позбутися запаху в холодильнику і з задоволенням пропонують нам різноманітність способів!

Звичайно, логічно в першу чергу прибрати джерело неприємного запаху. Подивіться, не залежався чи на полиці який-небудь продукт, «живий» чи ще суп в каструльці … Загалом, перевірте їстівні запаси на свіжість і «профпридатність». Сподіваюся, Ви не використовуєте холодильник для зберігання кислот і речовин з різким запахом?!

Знайшли джерело «смороду»? Надалі постарайтеся не допускати псування продуктів.

Якщо Ви хочете ретельно взятися за справу — тоді гарненько вимийте холодильник, попередньо розморозивши. І не використовуйте звичні миючі засоби з приємним запахом. Промийте водою з содою, усусів або лимонним соком, протріть замшею. І не тільки полички і стінки, ніг і особливо дверні прокладки, в яких часто «безкарно» накопичується бруд і бактерії! Слідкуйте за тим, щоб Ваш холодильник був чистим і сухим. Не складайте недбало продукти, загортайте, закривайте! Це вірна і надійна профілактика небажаної запаху в холодильнику!

А якщо запах «стійкий» …

Є способи прості в застосуванні і швидкі у дії, тобто ті, які вирішать проблему практично кардинально. Але всі вони підкоряються правилу: клин клином вибивають. І запах перебити можна або продуктами з сильним ароматом (підійде гвоздика, кориця, базилік і т.д), або тими, які його «поглинуть», замістять собою.

Сода, оцет, лимон,, хліб, кава …

Отже, дістаньте всі продукти з холодильника, вимкніть його, розморозьте.

Візьміть лимон і видавіть його сік в миску з водою, шкірку не викидайте, поріжте туди ж, нагрійте трохи вийшла суміш і поставте на кілька хвилин в холодильник. Дуже доступно, а, головне, як швидко допоможе позбутися від запаху в холодильнику!

Можна помістити в холодильник миску / тарілку / контейнер з гарячим оцтом, нехай він охолоне в холодильнику, а заодно позбавить від запаху.

Нарешті, незамінна річ на кухні — сода: вона не тільки може бути обов’язковим «інгредієнтом» в рецепті оладок або пирога, а й нашої «правою рукою» у боротьбі за чистоту, у виведенні різних плям, а в даному випадку — в позбавленні холодильника від непотрібного запаху. Я зустрічала два варіанти її застосування: в «сухому» і «рідкому» вигляді. Одні пропонують залишити в холодильнику на добу півсклянки соди, інші — розвести чверть склянки соди в теплій воді. Особисто я більше довіряю другого варіанту. До того ж, вода (будь то з содою або лимоном), остигаючи в холодильнику, очищає його внутрішні стінки від забруднень, точніше, дозволяє легше помити холодильник.

Якщо холодильника потрібно більше часу, щоб «прийти в себе» після нашої забудькуватості і неуважності, пропоную Вашій увазі інші способи.

Вам може знадобитися хліб! Розкладіть шматочки хліба по блюдцем, розставте їх по поличках холодильника і благополучно залиште в працюючому холодильнику (пустом!) на 8:00.

Нарешті, в запасі є ще один перевірений засіб — кава. Можете потримати кавову гущу або ще краще — мелений кави, правда, доведеться почекати кілька днів.

Чорний ворог запаху

Якщо Ви хочете підстрахуватися — можна обзавестися рослинним вугіллям. Він особливо добре справляється з кислим запахом. Якщо встановите контейнер всередині, Вам вдасться надовго позбутися запаху в холодильнику. Або поступите по-іншому — помістіть кілька брикетів вугілля.

Сподіваємося, з нашими порадами Ваш холодильник завжди буде викликати у Вас тільки приємні почуття!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.