Як позбавитися від лупи?

Реклама на нашому телебаченні рясніє товарами, які обіцяють споживачеві порятунок від лупи. Як приклад, можна згадати відому марку шампунів Head and Shoulders. Не дивлячись на те, що цей бренд визнаний у всьому світі, ми не можемо сказати, що він обов’язково допоможе в справі боротьби з лупою. По-перше, російське виробництво шампуню відразу ставить перед нами питання про якість, ну а по-друге, кожен організм унікальний, і комусь може і не допомогти універсальний засіб. Давайте розберемося з проблемою лупи і дізнаємося як можна з нею боротися. Отже:

Як позбавитися від лупи?

До цих пір невідомо про природу лупи. В якості основної причини її появи зазвичай виділяють грибок шкіри голови. Найцікавіше, що він живе на шкірі голови весь час і у кожної людини. Однак, він проявляється тільки при несприятливих умовах життя, які оточують людину. Це можуть бути стрес, погана екологія, втома, прийом гормональних препаратів, зневоднення організму і брак вітамінів. Іноді буває так, що грибок з’являється після походу в перукарню. Ви могли заразитися грибком, так як перукар не обробив належним чином свої інструменти.

Виділяють два види лупи. Перший з них — суха лупа. Вона з’являється після миття голови. Її можна легко помітити на волоссі. Появи сухої лупи пов’язане з поганим клітинним обміном. Клітини сохнуть дуже швидко, що призводить до обпадання сухої шкіри. Для відновлення нормальної роботи клітин на поверхні голови необхідно заповнити потрібний запас рідини в організмі. Пийте побільше мінеральної, кип’яченої або очищеної води, щоб відновити правильний водний баланс в організмі. Це допоможе позбутися лупи швидко.

Інший вид лупи — це жирна лупа. Лусочки шкіри великі і сальні. Їх помітно менше, ніж сухі лусочки. Жирна лупа маскується на поверхні шкіри голови і прилипає до неї. В результаті, наповнені жиром і салом лусочки лупи, стають родючим грунтом для розвитку мікроорганізмів, які харчуються шкірою голови. Як правило, шкіра швидко запалюється і розбухає, що може привести до випадання волосся. У разі появи жирної лупи необхідно відразу ж звернутися до дерматолога.

Чи варто використовувати шампуні від лупи? Чи допомагають вони насправді? Це хороше запитання. Якість шампуню в боротьбі з лупою можна і не відчути. Часто, шампуні від лупи борються тільки з симптомом захворювання, але не з його причиною. Тобто, шампуні видаляють тільки лусочки шкіри, але вони ніяк не впливають на сам грибок. Однак, вони можуть призупинити його дію. Це триватиме недовго, тому що через кілька тижнів вживання шампуню грибок звикне до нових умов і почне ігнорувати дію шампуню. Всі шампуні від лупи можна розділити на три групи:

 • шампуні антимікробної дії (у складі міститься Zinc Pirythione, Climbazole, Ketoconozole, Selenium Disulphide)
 • шампуні, що видаляють пластівці лупи (Octopirox, Coal Tar, Selenium Disulphide)
 • шампуні, що знижують швидкість відтворення клітин (Coal Tar, Sulphur, Salicylic Acid)
 • Якщо в складі шампуню, який описаний на флаконі, немає цих елементів, значить шампунь марний в боротьбі з лупою, і ви не зможете позбавитися від лупи назавжди.

  Самое вірний засіб, що допоможе вам в справі боротьби з лупою — це лікарський препарат. Справа в тому, що лікарські методи лікування впливають на причину виникнення симптомів, а саме на грибок. Як відомо, такі препарати коштують дорожче звичайних шампунів. Часто, ефект не виявляється відразу ж. Але використання даних ліків може гарантувати вам стовідсоткове позбавлення від лупи якщо не назавжди, то, по крайней мере, на досить тривалий час.

  Перед вами народний засіб, яке зарекомендувало себе, як дуже ефективну зброю проти лупи:

 • Приготуйте настоянку кропиви. Для цього заваріть столову ложку сухої кропиви в склянці окропу. Залиште суміш на добу, після чого процідіть.
 • Цей настій потрібно застосовувати протягом двох місяців. Втирайте маску в шкіру голови на ніч два рази на тиждень або частіше. Не змивайте маску з волосся протягом ночі. На ранок необхідно добре промити волосся шампунем від лупи. Ось, як можна позбутися лупи народними засобами.
 • Ми сподіваємося, що поради, наведені в цій статті, допоможуть вам позбавитися від лупи на довгий час.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.