Як повернути коханого 49 простих правил

Як повернути кохану людину

Відносини з коханою в будь-який момент можуть стати крихкими, якщо правильно не працювати над ними. Так, не дивуйтеся, відносини — це обопільна робота, яку можна зробити дуже приємною і щасливою. Хіба важко дівчині купити нову нижню білизну і продефілювати в ньому перед улюбленим чоловіком, обдарувавши все його тіло незвичайними новими ласками і поцілунками? Хіба важко чоловікові запросити кохану на побачення (навіть просто прогулятися по парку удвох) або подарувати їй квіти? Просто про все це ми швидко забуваємо, коли починаємо сприймати щасливі відносини, як належне. Будь-якій дівчині буде неймовірно складно впоратися з розставанням з коханим, коли він йде. Але не все так просто здаються … Напевно, ти одна з тих упертих цілеспрямованих дівчат, які завжди домагаються свого, тоді вперед!

Як повернути коханого — правила

Ти не змогла завантажити безкоштовно книгу про те, як повернути коханого, 49 простих правил? Або читати онлайн її в тебе вже немає сил? Тоді ти зайшла за вірною адресою! Поради психологів, чітке керівництво до дії перед тобою …

 • Запам’ятай головне правило на все життя: ніхто тебе не полюбить, поки ти сама себе не полюбиш! А як може сподобатися відображення в дзеркалі з заплаканими очима, опухлим обличчям, відрослими корінням волосся або в старому халаті? Попрощайся з сильними негативними емоціями прямо зараз, дію розумно, практично і відповідно до головною метою. Ти повинна виглядати кожен день надзвичайно! Ти повинна захоплюватися собою, радіти новому одязі, косметиці, наприклад. Без цього пункту, можеш навіть не приступати до наступних.
 • Тепер ти готова йти далі і повернути свого коханого … Швидше за все, ти стала для улюбленого прочитаною книгою, яку можна покласти на стару полку. Як це змінити, як зробити так, щоб він зрозумів, що прочитав далеко не все, не насолодився в повній мірі? Ти повинна робити те, що раніше ніколи не робила! Зміни імідж, постав нову мету і добивайся її, роби все що завгодно, невластиве тобі.
 • Зустрічаючи коханого, будьте доброзичливі і милі. Не варто корчити незадоволену міну, але і базікати без зупинки про те, як ти щаслива не треба. Тримайтеся золотої середини — будьте милою і загадковою. Нехай все скаже за вас карколомна зовнішність (про це ми домовилися в пункті 1), а про ваші успіхи він повинен дізнатися від оточуючих (наприклад, від його друга …).
 • Щоб повернути кохану людину, засвой правило: мама коханого — найкраща подруга! Навіть якщо раніше ти упустила час і не змогла знайти правильний підхід до неї, то тепер поділися з нею своїми переживаннями. Здзвонилися, прийди в гості на чай або навіть щось міцніше. Розкажи, як тобі погано і як ти любиш її сина. Адже це все правда, як і будь-яка жінка, вона зрозуміє тебе і поспівчуває.
 • Ще один хитрий прийом повернути коханого — це стати його другом. Для початку обговорите той момент, що ви друзі, поділися з ним всім, що відбувається в своєму житті, запросто питай його про особисте життя, про нову пасію, давай поради. Вийде так, що перебуваючи завжди поруч, ти не будеш доступна для нього, а заборонений плід завжди солодкий. Нехай мине трохи часу, тепер можна діяти. Як тільки дзвонить або з’являється його нова подружка, ти повинна моментально зриватися, йти, виправдовуватися дурними справами. Звикнувши до тебе, він відчує свою пасію перешкодою, а за тобою буде нудьгувати.
 • Він буде з тією жінкою, яка дасть йому відчути себе справжнім чоловіком, героєм, сильним і надійним. Його не довго буде залучати турботлива матуся або сильна жінка, рано чи пізно він зустріне ту, що буде мати потребу в його допомозі … Дозволь собі бути слабкою з ним, а йому — сильним з тобою.
 • 49 правил, як повернути коханого, допомагають зробити роботу над помилками. Що буде основним у цій роботі? Згадай себе у відносинах з ним. Ти все робила для нього, для відносин, жила вашою родиною? Якщо відповідь позитивна, тобі треба позбутися такої залежності. Покажи, що ти можеш жити самостійно, не душити своєю любов’ю його свободу. Багато жінок, які пережили розставання з коханим, домагаються успіхів у хобі, в кар’єрі, починають свій бізнес або досягають мрії (хай навіть такий — відпустка на узбережжі океану). При цьому дружи зі своїм колишнім, як було сказано в пункті 5. Коли ти повернеш свого чоловіка, не повторюй колишніх помилок, чоловік буде любити особистість зі своїми інтересами, захопленнями, яка буде любити себе.
 • Заради того, щоб повернути коханого, не треба зав’язувати з кимось серйозні стосунки на зло колишньому. Тонкий флірт і дружба з іншими чоловіками обов’язкові! Згадай про старих друзів чоловічої статі, віднови з ними спілкування, гуляй, проводь час у чоловічій компанії, не переходячи на романтичні відносини з ними. Нехай твій улюблений дізнається про це. Як і у будь-якого чоловіка виникне стадне почуття: коли одна дівчина подобається всім оточуючим, вона сподобається і йому. Головне не переходь межу дружби з іншими хлопцями і відносин. Будь загадкою і неприступною для всіх, тонко фліртуючи.
 • Поради психологів, як повернути коханого, сходяться в одному: якщо ти розкрилася в своїх почуттях коханому і сказала, що хочеш бути з ним разом, а він наполіг на розставанні, відпусти його! Не подумай, не назавжди … днів на 7-10, не більше. Зникни на ці дні. Саме в цей час ти зможеш змінити імідж, відновити дружбу з ким-небудь, зайнятися своєю зовнішністю, обов’язково вести активний спосіб життя. Після потрібно переходити до активних дій. Починай просто дружити з ним, не натякаючи на повернення відносин, з’являйся як би випадково скрізь, де він може бути, при цьому ти повинна виглядати просто приголомшливо, будь завжди не одна — але лише з друзями (ніяких поцілунків з іншими чоловіками на його очах) . Залишаючись з ним наодинці як з другом, прощайся завжди перша, будь мила і в хорошому настрої.
 • Фахівці рекомендують скористатися всіма правилами разом, адже шанс повернути кохану людину буде маленьким, якщо пошкодувати сил і зробити що-небудь одне. Книга 49 простих правил, як повернути коханого, зажадає часу на її прочитання, але додасть ще кілька практичних порад на цю тему. А взагалі, часто трапляється так, що змінившись самі, полюбивши себе, почавши робити вчинки заради себе, жінці стає не потрібен колишній коханий чоловік. Вона розуміє, скільки чоловічих поглядів вона раніше не помічала, і що повернути коханого — це була лише мета, навіяна образою без любові.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.