Як повернути дружину: десять помилок, яких потрібно уникати

Найперше, що вам потрібно зробити, щоб впоратися з труднощами — припинити страждати і зайнятися вирішенням проблеми. Розпався шлюб — не виняток. Звичайно, у розладу у ваших стосунках з дружиною є безліч прихованих психологічних причин, але їх виявленням і аналізом ви можете зайнятися пізніше. Зараз ви повинні перестати бути тим, до кого ваша дружина, як і інші жінки, біологічно схильна не відчувати симпатії і тим більше потягу. Тобто, припиніть бути слабким, пасивним, а також надто слухняним і на все готовим. З причин, витоки яких знаходяться в біології і еволюції, жінки шукають сильних чоловіків, які можуть захистити їх. А чоловіки не поважають жінок, які прощають їм все.

Найбільше страждають люди, які не люблять «грати в ігри». Але знаєте що? Ви берете участь у грі, навіть якщо не давали на це згоди, не знаєте і не хочете знати її правил. Чоловіки і жінки підсвідомо постійно перевіряють один одного: чи той мені дістався партнер, чи достатньо він сильний, чи витримає він це? А це? Хочете ви того, чи ні, але вам доведеться бути гравцем, і якщо так, то краще бути сильним.

Так, після розриву, з чиєї б вини він ні стався, важко залишатися сильним, але це вкрай важливо. І це не так складно, як вам здається. Потрібно не робити всього лише десять помилок.

Помилка № 1. Намагатися бути занадто добрим і поступливим і вірити, що це допоможе

Скільки разів ви чули, що дівчата (і жінки, і ваша дружина теж) люблять поганих хлопців, поки усвідомили сенс цього твердження? Або ще не усвідомили?

Ви не можете просто погоджуватися з усім, що говорить дружина і чекати, що у вас будуть прекрасні відносини. Не вірите? Подивіться з такої точки зору: у кожній цікавій історії є конфлікт, так? У «Зоряних війнах» є добрі й злі сили, в сімейних драмах і мелодрамах теж обов’язково щось неспокійно.

Конфлікт створює інтерес. Якщо у відносинах зовсім немає конфліктів, всім стає нудно. Бути занадто милим означає бути пасивним, невпевненим, тривожним і передбачуваним. Це нудно.

І це не все. Конфлікт дає можливість розвиватися. Немає конфлікту — немає питань — немає відповідей і відкриттів — немає розвитку. Знову ж таки, нудно.

Хочете, що у ваших стосунках була іскра? А що потрібно, що висікти іскру? Тертя … Робіть висновки.

Помилка № 2. Намагатися переконати дружину повернутися, використовую логічні доводи

Ви не врятуєте шлюб за допомогою логіки. Можна знайти логічні підстави для розлучення, але у зворотний бік цей спосіб не працює. Неможливо переконати людину відчути до вас симпатію, полюбити вас, захотіти бути з вами. Емоція і логіка — різні явища.

Замість того, щоб умовляти дружину повернутися, вам потрібно зробити щось, що викличе у неї емоційний відгук. Визнання в любові, викладене свічками або повітряними кульками, звернення до неї по радіо чи телебаченню, зграя голубів, випущена в повітря, коли вона виходить з дому, або … Фантазуйте і втілюйте.

Помилка № 3. Зображати з себе килимок для ніг

Скільки людей благали своїх улюблених: «Будь ласка, останься, я зроблю все, що захочеш …» Не робіть цього. Швидше за все, після цього вона відразу втратить до вас повагу. А якщо ні — ви побудете якийсь час хлопчиком на побігеньках, кухарем і прибиральником, і через пару місяців вона перестане вас поважати. І при першому зручному випадку віддасть перевагу комусь сильному.

А може бути третій варіант — ви влаштуєте її в якості слухняного домохазяїна. Довго ви будете виконувати всі її примхи? Як тільки перестанете — вона з повним правом скаже, що ви її обдурили і знову від вас піде. А якщо будете продовжувати бути «ручним», втратите самоповагу. У будь-якому випадку не буде нічого доброго. Тому ніколи не благайте дружину повернутися.

Помилка № 4. Обсипати дружину квітами і подарунками

Чули коли-небудь, що любов купити не можна? За допомогою квітів і подарунків добре висловлювати симпатію, вдячність і любов, але не відновлювати відносини. Насправді, це може відлякати. Що б ви не думали про свої подарунки, вашій дружині вони зраджують наступне повідомлення: я недостатньо хороший, щоб мене приймали і любили за мої достоїнства, тому я купую за гроші те, що повинно привернути її. Навіть якщо їй сподобається те, що ви їй подаруєте, це не поверне її почуття до вас.

Помилка № 5. Кожні п’ять хвилин повторювати «я люблю тебе»

Потрапити в цю пастку дуже легко, тому що багато хто вірить, що як тільки дружина зрозуміє, наскільки сильно ви її любите, вона відразу ж з радістю до вас повернеться. Абсолютно помилкова думка. Це навіть приблизно не схоже на правду. «Я дійсно люблю тебе» — зовсім не те, що хоче почути від вас колишня дружина. Їй потрібно бачити, що ви робите. За ваше спільне життя вона напевно чула від вас досить багато гарних слів, щоб вони тепер могли повернути її назад.

Помилка № 6. Забувати про привабливість

Занадто багато людей геть забувають про те, що протилежну стать потрібно залучати, роблячи те, що привернуло б їх самих або таких же, як вони — іншими, словами, людей тієї ж статі.

Ні, справа не в тому, що ви гей чи ведете себе, як гей. Просто чоловіків і жінок, як правило, залучають різні речі. Наприклад, чоловікам в жінках найчастіше подобається зовнішність, жінкам в чоловіках — особистість. Звичайно, для вас важлива й особистість жінки, а для неї має значення, як ви виглядаєте, але ми говоримо про те, що привертає середньої людини найбільше. Так що коли збираєтеся на зустріч з колишньою дружиною, в першу чергу подумайте не про костюмі та зачісці, а про те, що будете говорити і робити. І подбайте про те, щоб мова тіла не суперечив вашим словам.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.