Як повернути чоловіка — проаналізувати, пробачити, спокусити

Якщо після розлучення ви замислюєтеся про те, як повернути чоловіка, перш за все, відповідайте собі на питання: навіщо вам це потрібно. Гранично чесно. Це не неможливо, однак приступати варто, тільки якщо у вас знайдуться справді вагомі причини для того, щоб бажати повернення колишнього чоловіка. У зворотному випадку ви ризикуєте витратити багато енергії і часу на те, що в підсумку знову відчути розчарування. Якщо ви все хочете спробувати — дотримуйтесь перерахованим нижче порадам, але не забувайте, що колишній чоловік — людина зі своєю волею, і якщо він абсолютно не має наміру повертатися, рано чи пізно вам потрібно буде з цим змиритися.

Не переживайте і будьте щасливі

Поки ви намагаєтеся повернути чоловіка, життя йде своєю чергою. Зустрічайтеся м подругами, віддавайте роботі стільки часу, скільки не могли раніше, займіться хобі — не поринайте в переживання з приводу розставання. Можливо, скоро ви зустрінете людину, яка витіснить колишнього чоловіка з серця з пам’яті. А можливо, ви десь зіткнетеся з колишнім чоловіком, і ваш щасливий вигляд змусить його серйозно задуматися.

Контролюйте свої емоції

Якщо трапилося так, що ви несподівано зустрілися з колишнім чоловіком, ввічливо привітайтеся. Навіть якщо вам хочеться висловити все, що накопичилося з часу вашого розставання — життєрадісно скажіть, що у вас все добре (якщо він запитає) і йдіть далі по своїх справах. При зустрічах з його родичами, колегами і друзями також не слід давати волю гніву. На незручні і дуже особисті питання краще всього відповідати, що це ваше спільну справу і особисто ви не вважаєте за можливе обговорювати свої відносини навіть з колишнім чоловіком. Якщо ви будете «виносити сміття з хати», чоловік навряд чи захоче повернутися.

Враховуйте психологію чоловіків

Не намагайтеся переконати вашого чоловіка повернутися. Більшість чоловіків пишаються своєю рішучістю (справжньої чи уявної) і не стануть змінювати своє рішення хоча б тому, що це, як їм здається, недостатньо мужньо. Тиском можна легко перекреслити всі шанси на його повернення. Набагато ефективніше вести себе так, щоб він сам прийшов до висновку, що хоче повернутися до вас — своїм власним рішенням пручатися буде набагато важче.

Не ревнуйте

Або хоча б не показуйте ревнощів. Придивіться до жінки, яку він вибрав. Якщо у вас вийде абстрагуватися від почуттів, ви зможете побачити, чого йому не вистачало. Не бійтеся побачити, що вона в чомусь краще за вас — може бути, цей досвід надихне вас змінити щось на краще в собі. Або зрозуміти, що ви прекрасні саме такий, яка ви є, і ніхто не варта того, щоб змінюватися проти свого бажання. Якщо ви будете бачити в ситуації можливості, вам буде легше впоратися з ревнощами. Це природне почуття, але воно сковує ваше мислення. Щоб змінити ситуацію на свою користь, воно має бути вільним.

Примусьте його ревнувати

Ваш колишній чоловік може бути закоханий в іншу жінку, але бачити вас з іншим чоловіком йому буде все одно неприємно. Заводьте нові знайомства, веселіться — вчіться отримувати задоволення від життя без нього.

Не дзвоніть йому

Якщо всі справи про розлучення улагоджені, не дзвоніть йому, навіть щоб просто запитати, як у нього справи. Якщо він подзвонить сам, відповідайте ввічливо і стримано; перш ніж у розмові з’являться незручні паузи, скажіть, що були раді його чути, але вам пора йти, побажайте йому гарного дня і покладіть трубку.

Працюйте над своєю зовнішністю

Змініть зачіску, стиль одягу, регулярно ходите в тренажерний зал, відвідуйте салони краси. Якщо результати ваших зусиль не оцінить колишній чоловік, оцінить хтось ще — і перш за все, ви самі. Не сумнівайтеся в тому, що він помітить зміну; можливо, йому захочеться зрозуміти, що її викликало — і заново дізнатися вас.

Чекайте, але не занадто довго

Чекайте дій з його боку, але одночасно привчайте себе до думки, що він може дійсно любити іншу жінку, або просто не хотіти жити з вами. Вчіться жити своїм життям і або ви одного разу побачите колишнього чоловіка у себе на порозі, або зрозумієте, що стали щасливою і без нього.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.