Як попросити вибачення у коханого?

Сварки, скандали, образи — на жаль, це часті гості в наших відносинах, які віднімають нашу енергію і отруюють наші почуття. Почати сварку або з’ясування відносин простіше простого. Зате помиритися потім не так вже й легко. Ніхто не бажає йти назад і першим просити прощення. Через нашої гордості і впертості холодне мовчання може тривати кілька годин, днів або навіть тижнів. Психологи вважають, що конфлікти необхідні для нашої психіки, як спосіб зняття напруги. Однак, пам’ятайте, що слова, сказані в гарячці сварки самі образливі і неконтрольовані, і, звичайно, не мають нічого спільного з істинною точкою зору мовця. Як же вирішити конфлікт і знову встановити дружні й ніжні стосунки? Іноді, вихід один — попросити вибачення у коханого. На жаль, не всі вміють це робити.

Як попросити вибачення у коханого: загальні правила

 • Після сварки дайте один одному охолонути хоча б годину. Нехай кожен посидить і подумає, впоратися з гнівом.
 • Оцініть тяжкість конфлікту. Чи все так безпросвітно, чи так вже страшні ваші розбіжності? Зазвичай, виявляється, що ні. Пам’ятайте ваша мета не здобути перемогу над коханою людиною, а налагодити з ним стосунки. Не варто ображатися на грубі слова, які ваш супутник або супутниця випалили в запалі суперечки — насправді, він / вона так не думає.
 • Почніть зближення. Можна прямо поговорити, про те, що сталося. Скажіть, що ви хочете помиритися, налагодити відносини. Можливо, ваш улюблений жадає того ж, але не наважується зробити перший крок. Ні в якому разі не звинувачуйте і не дорікайте вашого партнера, інакше може виникнути нова сварка. Правильно виберіть тон розмови — він не повинен бути ні запобігливим, ні викривальним. Можете торкнутися руки або плеча. Обов’язково скажіть про те, що любите, що партнер для вас важливий і потрібний.
 • Пам’ятайте, просити прощення — це не слабкість і не приниження. Навпаки, це ваша сила — ви спокійно визнаєте свої помилки і можете їх виправити і не повторювати в майбутньому.
 • Добре допомагають зняти напругу поцілунки, обійми, інтимні відносини. Часто у пар відбувається спонтанне примирення під час сексу. Дотики дадуть партнеру зрозуміти, що він як і раніше вами любимо, незважаючи на сварку.
 • Багато молодих людей цікавляться, як красиво попросити вибачення у коханої? Всім відомо, що дівчата люблять романтику — використовуйте це, щоб отримати прощення від коханої.

 • Запросити дівчину на романтичну вечерю, запаліть свічки, піднесіть її улюблені квіти або м’яку іграшку.
 • Надішліть їй на роботу кур’єра з шикарним букетом, у якому буде записка про кохання.
 • Якщо ви живете разом, ви можете зробити один генеральне прибирання, або приготувати вечерю до її приходу.
 • Головне — розкажіть дівчині, що ви усвідомили свою провину, скажіть про свою любов, про те, що не хочете її втратити. Щирі слова про любов завжди діють краще за будь подарунка.
 • Отже, не бійтеся просити вибачення, якщо ви дійсно винні. Будьте щасливі!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.