Як помститися за зраду: виплесніть свої емоції

загрузка...

Зрада — це обман, це брехня, це зрада любові і стосунків. Як стверджує статистика, більшість людей хоч раз в житті зраджували своїм коханим. При цьому виправдань зрад купа: це закладене природою прагнення до полігамії, це бажання покрити дефіцит уваги, ніжності і турботи, це бажання отримати нові емоції і відчуття, це … помста за зраду.

Коли відкривається правда і стає відомо про зраду другої половини, купа питань — думок роїться в голові: як він / вона міг / могла? Навіщо? Чому? Що тепер робити? Дуже часто, першою реакцією на відомості про зраду стає пекуче бажання помститися, зробити також боляче, а може навіть і болючіше, за те, що з вами так вчинили.

Як кажуть, помста — гаряче блюдо, яке краще вживати холодним. Після того як стихне буря всередині, заспокоїться океан думок і стане знов прозорим море свідомості, ще раз все обміркуйте, проаналізуйте, спробуйте знайти і зрозуміти мотив такої поведінки. У кожного явища є своя причина, про це сказав ще древній філософ Демокрит близько двох тисяч років тому. Розберіться в мотивах, виявите причину, може бути частка й вашої провини є в цьому вчинку?

Біль — це сигнал про те, що є проблема, порушення, не здоров’я. Душен біль — це теж сигнал, про те, що треба щось міняти, може бути міняти партнера, на вірнішого, може бути робити висновки про свою поведінку. Кожна ситуація суто індивідуальна і вимагає окремого розгляду. У будь-якому випадку, не поріте гарячку, не поспішайте мстити, не робіть помилок, яких можна уникнути.

Якщо бажання помститися вас все ще не покинуло, то наступний питанням, яке вас спантеличить: як помститися за зраду?

Відповідь на нього кожен знаходить сам, хтось застосовує принцип «клин клином вибивають» і теж йде «на сторону», вважаючи, що зрада у відповідь буде кращою помстою. Хтось вдається до інших способів: розрив відносин, фізична розправа, моральний тиск, приниження, і навіть суїцид, часом стає формою помсти за зраду.

Бажання помститися закономірне і цілком зрозуміле, коли на серці така рана, коли душу пронизує біль, хочеться обов’язково відповісти, не «проковтнути» цю образу. Агресія, яка виникає у відповідь на зраду, часом обертається проти самої жертви зради. Дуже часто люди йдуть на необдумані вчинки, про які потім жалкують.

Зрада як спосіб помститися за зраду один з найпоширеніших і несвідомих. Кидатися в обійми іншого тому, що тебе зрадили — ще більша зрада, і не любові і відносин, а зрада себе, свого особистісного гідності, це самоприниження.

Звичайно, емоції і негатив шукають вихід, і його треба знайти, але не в чужому ліжку, та й найчастіше, зрада у відповідь, суттєвого полегшення не приносить.

Як помститися за зраду так, щоб він зрозумів наскільки боляче, образливо і гірко у вас на душі? Знайдіть спосіб поєднати помста і викид негативних емоцій.

Розбийте пару тарілок, порвіть кілька ваших спільних фотографій, повісьте його фото на стіну і метати в нього дротики. Не соромтеся своїх емоцій, вихлюпують їх, вони можуть бути самими нез’ясовними, ви будете і плакати, і сміятися, і ридати. Звичайно, всі ці процедури найкраще робити на самоті, щоб вас ніхто не бачив. Потім можна сказати, про те, що сімейний портрет був порваний, спалений і попіл розвіяно.

Викликати сильне почуття провини, змусити сильно пошкодувати про скоєне — чи не це найкраща помста за зраду? Не втрачайте свого людського обличчя, не вподобляйтеся твариною, кидаючись до інших самців або викликаючи в ньому гнів своїм «тявканье». Зберігайте спокій і нейтралітет, змусьте його мозок судорожно звиватися у пошуках кращого рішення. Нехай ваша помста буде благородною і не руйнує вас.

Намагайтеся не посвячувати в деталі і подробиці того, що сталося знайомих, друзів і подруг. Час пройде, пристрасті вгамуються, може бути, ви будете ще разом, а вам весь час будуть нагадувати про зраду і смакувати подробиці цієї ситуації. А іноді вас будуть дорікати і звинувачувати в тому, що саме ви стали причиною такої поведінки, якщо чоловік пішов «наліво», значить, чимось ви йому не догодили, щось зробили не так. Вам доведеться вислуховувати ще й поради, які навряд чи чимось допоможуть. Якщо відчуваєте сильну потребу висловитися, відвідайте фахівця — психолога, розкажіть йому про все, це обов’язково матиме конструктивний вихід.

Марина Курочкіна

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.