Як поміняти тему в контакті?

Зустрічають по одягу, проводжають по розуму. Саме ця народна мудрість відповідає предмету нашої сьогоднішньої статті. Ми поговоримо про те, як зробити оформлення своєї сторінки в контакті більш барвистим і відмінним від інших акаунтів. Отже

Як поміняти тему в контакті?

Відразу ж відзначимо, що зміна теми в контакті здійснюється через ваш браузер, тобто через ту програму, яку ви використовуєте для виходу в інтернет. Найпопулярніші браузери, серед яких ви, напевно, знайдете і свій, — це Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox.

Різні браузери припускають різний алгоритм зміни теми в контакті, тому вважаємо за доцільне відобразити потрібну послідовність для кожного з них.

  • Google Chrome. Ось два файли, які встановлять на ваш комп’ютер потрібні інструменти для того, щоб поміняти тему: Get-StylesCH, Get-StylesCH4. Для того, щоб зберегти утиліти, необхідно натиснути клавішу Зберегти. Тепер потрібно встановити файли, які ви тільки що завантажили. Для цього виконайте подвійний або одинарний клацання по іконці завантаженого файлу. Дотримуйтесь інструкцій, що даються в процесі установки файлів. Після завершення установки програмного пакета, можна приступати до зміни тем. Для цього потрібно запустити ярлик з програмою Google Chrome — з темами для Контакту. З широкого ряду тем, необхідно вибрати ту, яка найбільше вам сподобатися. Якщо тема не встановилася автоматично, слід перезавантажити Chrome. Ось, як поміняти тему в контакті.
  • Opera. Для того, щоб поміняти тему вашої сторінки в контакті в даному браузері, необхідно перш за все перевірити його настройки. Використовуйте клавіші Ctrl + F12 або скористайтеся меню Настройки — Загальні настройки. Вікно пропонує нам кілька вкладок. Нас буде цікавити вкладка Розширені. Усередині вкладки необхідно вибрати пункт Зміст і виконати команду Налаштувати стилі. Відкриється віконце, де нам цікава друга вкладка під назвою Режими відображення. У цій вкладці потрібно перевірити наявність галочок в пунктах Моя таблиця стилів. Якщо вони відсутні, їх необхідно проставити. Тепер Opera готова до установок нових тем для контакту. Для того щоб завантажити потрібну тему, перейдіть за цим посиланням: Стилі і теми ВКонтакте. Після того, як ви вибрали, сміливо завантажуйте архів на свій комп’ютер. Якщо в змісті архіву ви знайшли папку yavkontakte, то її необхідно перемістити в кореневу папку комп’ютера. Якщо yavkontakte ні, то можете забути попередній пункт. Після розпакування архіву можна запускати Opera і переходити на свою сторінку в контакті. Для зміни теми клікаємо на нашій сторінці на будь-якому порожньому місці правою кнопкою миші. Відкривається контекстне меню, де нас цікавить пункт Настройки для сайту. Вікно пропонує нам декілька вкладок, з яких потрібно вибрати вкладку Вид, після чого натиснути на кнопочку Обзор. В викачаному архіві знаходиться файл, який називається css_code.css. Він допоможе поміняти тему в контакті. Після запуску файла і після перезавантаження сторінки ми бачимо як наша соціальна мережа перевтілилася чарівним чином.
  • Mozilla Firefox вимагає установку спеціального плагіна, який можна без праці завантажити в інтернеті. При установці плагіна необхідно вибрати Firefox в якості програми, яка його може запустити. Даний плагін встановиться при подальшому запуску браузера. Для того, щоб правильно встановити тему в контакті необхідно завантажити архів і відкривши файл css_code.css. За допомогою блокнота скопіювати його вміст в буфер обміну. При подальшому відкритті Firefox ми бачимо спеціальну іконку плагіна, куди потрібно вписати ім’я теми (довільно) і між двома фігурними дужками вставити те, що скопіювали раніше. Це необхідно зберегти. Після правильного виконання даних дій тема вашої сторінки змінюється.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.