Як поміняти мову в фотошопі?

Adobe Photoshop — найпотужніший інструмент для роботи з растровою графікою. Крім найширшого спектра інструментів і засобів для обробки зображень, пакет може надати функціонал і для художників. Створити своє творіння в фотошопі — що може бути сучаснішою. Програма має комерційний характер, за її використання доведеться непогано заплатити творцям. Але воно того варте і це складно оспорити.

А нас зараз цікавить не питання придбання ліцензії. Як зробити так, що б працювати з програмою було максимально зручно на території конкретних держав? Точніше, російськомовних країн, в нашому випадку. Говорячи ще простіше — як поміняти мову в фотошопі?

Русифікація програми або як поміняти мову Фотошоп CS5

Русифікація — саме так називають процес локалізації програми, коли мова йде про орієнтованості на нашого споживача / користувача.

Чому саме фотошоп CS5? На поточний момент часу цей патч можна вважати фінальним, кінцевим. Самим новим, чи то пак.

У стандартному інтерфейсі фотошопа природно немає можливості змінити мову на російську. Більш того, така можливість і не передбачена. Доведеться скористатися готовими, хоч і сторонніми, рішеннями. Програм-русифікаторів дуже багато, але чи всі вони однаково корисні?

Не станемо ризикувати, перевіряючи. Ми протестували один з небагатьох вільно-доступних русифікаторів. Так-так, на чужих промашка багато хто не проти підзаробити)

Ось пряме посилання на його скачування: Українізатор

Увага! Актуальність посилання, так само як і викачуваного контента, з плином часу стрімко зменшується! Ми не беремо на себе відповідальність за всілякі наслідки. Всі претензії направляються до першоджерела!

В архіві знаходяться потрібні файли та інструкція по установці Readme.txt

Як поміняти мову в фотошопі:

 • Папку «ru_RU» покласти в ProgramFiles Adobe Adobe Photoshop CS5 Locales
 • Папку «Photoshop» покласти в ProgramFiles Common Files Adobe Help ru_RU
 • Видалити директорії «en_GB» і «en_US» у відповідних папках.
 • Запускаємо фотошоп … Вітаємо, тепер він набагато вітчизняні виглядає.

  Буквальне сприйняття

  Ні грама сарказму, ні сантиметра іронії. Адже ті, хто запитують, як мені змінити мову в фотошопі, не завжди мають на увазі інтерфейс. Розкладка клавіатури. Так, вона сама.

  Нагадуємо, для зміни розкладки клавіатури в Windows (за умовчанням!) досить натиснути клавіші Shift + Alt (неважливо, «праві» або «ліві»). Якщо з яких-небудь причин вам не вдається виконати цей непростий трюк, і навіть «залипання клавіш» (п’ятикратне натискання клавіші Shift імітує її затискання) не допомагає — не біда. Ведемо курсор миші в бік системного трея (там, де зазвичай відображаються годинник), шукаємо очима мовну панель — напис «Ru» або «En» в більшості випадків, і клікаємо лівою клавішею миші. Готово!

  Як змінити мову шрифта в фотошопі

  По суті, для цього не потрібно НІЧОГО. Програма визначає зміну розкладки клавіатури і «змушує» шрифт отрісовиваться на іншій мові. Якщо цього не відбувається, наприклад на латиниці ви пишете шукане слово, а при переході на кирилицю отримуєте купу нечитаних символів, або ще краще, «віконець» — нічого страшного. З вашою програмою все нормально, рівно як і з комп’ютером.

  Справа в тому, що деякі (буде справедливо зауважити — багато) шрифти просто-напросто не призначені для кирилиці. Їх автори не передбачили таку можливість, але не будемо їх звинувачувати, ну не зійшовся світ на країнах колишнього СНД. Сподіваюся, ця стаття допомогла вам зрозуміти, як поміняти мову в фотошоп CS5.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.