Як поміняти фон в фотошопі?

v Відео — «Як поміняти фон в фотошопі»

Як часто ми приголомшливо виходимо на фотографіях, де фон залишає бажати кращого … Але ми не будемо миритися з «законом підлості»! Дізнаємося, як поміняти фон в фотошопі, зробивши зображення природним.

Як поміняти фон в фотошопі

Відкриваємо фотошоп, перетягуємо туди 2 фотографії: Вашу і сподобався фон. На панелі праворуч з’являються 2 іконки із зображенням шарів у вкладці «шари» (layers). Натискаємо на іконку шару з Вашою фотографією, це означає, що зараз ми будемо працювати саме з цим шаром.

Для початку потрібно виділити контур свого тіла або обличчя. Це можна зробити різними способами:

 • На панелі інструментів знаходимо ласо. Натиснувши правою кнопкою миші на ласо, бачимо 3 типи цього інструмента. Звичайне ласо вимагає неймовірного майстерності володіння мишкою, оскільки чітко виділити контур їм дуже складно. Вибравши його, затисніть ліву кнопку миші ту область зображення, з якою Ви збираєтеся почати виділення і немов олівцем обводите контур тіла. Закінчити виділення потрібно в тій точці, звідки Ви його почали.
 • Другий тип ласо (прямокутне) дуже схожий на перший. Але тепер не треба затискати кнопку і вести виділення. Просто ставте точки, між якими буде вимальовуватися лінія контура. Це виділення дозволяє зробити більш чіткий контур.
 • З магнітним ласо працювати простіше. Вибравши його, Ви просто натискаєте лівою кнопкою миші на початок виділення, потім рухаєте миша по контуру, а ласо буде чіплятися за контур завдяки відмінності квітів між предметом і фоном. У будь-якому разі виділення контуру радимо збільшувати масштаб фото, щоб контур вийшов більш чітким. Ще одна підказка: у верхньому меню значення контрасту зменшуєте, якщо виділяєте два близьких відтінку (наприклад, блакитний шарфик, що розвивається на тлі блакитного неба). І навпаки, збільшуємо контраст для виділення чорного предмета на білому тлі. Якщо вийшла точка виявилася не там, а починати виділення з нуля не хочеться, просто натискаєте на backspaсe на клавіатурі і крапка зникає. До речі, поруч з контрастом в меню можна змінювати значення частоти точок (frequency).
 • Є ще один чудовий інструмент під назвою чарівна паличка (magic wand tool). Все що від Вас потрібно, це натиснути чарівною паличкою в потрібну область, і вона автоматично виділить на зображенні пікселі того ж кольору (відтінку). Щоб додати інший відтінок до виділення, затискаєте клавішу shift і вибираєте іншу область. Щоб прибрати якийсь виділений шматочок, затискаєте клавішу alt і натискаєте на нього. Якщо інструмент наполегливо виділяє зайві елементи зображення, зменшите значення у верхньому меню допуск (tolerance).
 • У цьому ж інструменті крім чарівної палички можна знайти швидке виділення (quick selection tool). Вибравши інструмент, Вам просто потрібно вести затиснутою лівою кнопкою миші по зображенню і його контури будуть виділятися. Інструмент діє за принципом чарівної палички, розпізнаючи відмінності кольорів. Прибирати непотрібні області виділення слід також клавішею alt.
 • Готово, фігура виділена! Виділивши фігуру з фону, міняємо тло фотографії в фотошопі. Вибираємо інструмент переміщення (move tool). Затискаючи лівою кнопкою миші виділену область, переміщаємо її на інший фон. Фігура може виявитися набагато менше або більше фону. У верхньому меню ставимо галочку в опції «показати допоміжні елементи» (show transform controls). Навколо шару з фігурою з’являється рамочка, потягнувши за краї якої, можна змінити розмір зображення. Потім натисніть enter. Уже можете прибрати галочку з допоміжних елементів і оцінити результат.

  Щоб поміняти задній фон в фотошопі непомітно, згладимо трохи контури. Простежте, щоб була натиснута іконка шару фігури. Виберіть ластик, а верхньому меню змініть кисть на м’яку. Потім ластиком злегка приберіть залишилися від колишнього фону деталі. Зображення готово!

  Є ще один спосіб згладити краї вставленого зображення. Якщо Вам треба поміняти фон в фотошопі на однотонний, цей метод якраз підійде! Під панеле з шарами натискаєте на кнопочку «створити новий шар» (create a new layer). Над першими двома шарами з’являється ще один прозорий шар. Заливаємо його за допомогою інструменту заливка (paint bucket tool) кольором, близьким до фону. Потім натискаєте правою кнопкою миши на іконку зображення шару з фігурою (саме на зображення, а не на назву шару) і вибираєте «select pixels». Переконайтеся, що знаходитеся на верхньому шарі і клікайте backspace. Після знімаєте виділення і використовуєте фільтр гауссових розмиття (gaussion blur), вибравши значення в залежності від величини зображення — пробуйте. Потім знову вибираєте «select pixels» і поєднуєте, копіюючи (shift + ctrl + alt). Знімаємо виділення, прибираємо всі верстви крім фону. А на фон вставляємо (ctrl + V) скопійоване розмите зображення.

  Поміняти фон в фотошопі онлайн слід точно також, слід лише зайти на сайт editor.0lik.ru.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.