Як подивитися закриті фото в контакті?

Як подивитися закриті фото в контакті? Питання актуальне для активних користувачів. Вся справа в тому, що раніше сторінки були відкриті, а зараз з’явилося багато спаму, нескінченні запрошення в групи та пропозиції додати дурні програми змушують користувачів закривати сторінки, а з ними і фотографії.

Тому програмісти придумали спосіб відкривати закриті альбоми. Щоб ним скористатися, вам потрібно знати ідентифікаційний номер користувач (ID). Для цього просто зайдіть на його сторінку, номер буде відображений в адресному рядку. Скопіюйте цей номер і вставте його на заслання //vkontakte.ru/album ….. замість крапок. Скопіюйте отриману посилання і вставте в адресний рядок. Натисніть кнопку «enter». Таким способом ви подивіться закриті фотографії і альбоми користувача.

Якщо ви хочете подивитися закриті фотографії, на яких відзначений Вас зацікавив користувач, дійте так само, тільки посилання буде ось ця: //vkontakte.ru/photos.php?=user&id = …….

Як бачите все було просто! Тепер ви не можете подивитися таким чином закриті фото в контакті.

Але існує ще одна проблема, з якою коли — небудь стикалися всі користувачі мережі. Це ситуація, коли вашого друга хтось відзначає на фотографії, а ви не можете її відкрити, щоб подивитися, хоча його сторінка для вас відкрита. Це сталося тому, що у людини, який відзначав вашого друга налаштуваннями приватності закриті альбоми і його немає у вас в друзях. З такою проблемою допоможе справитися опція «прискорений перегляд фотографій». Під фотографіями, які ви не можете відкрити є кнопка «включити прискорений перегляд фотографій», натисніть на неї, потім почніть гортати фотографії до того моменту, коли яка-небудь з них не відкриється. А тепер поверніться назад, всі фотографії повинні бути відкритими для вас.

Тепер ви можете бачити всі фотографії!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.