Як почистити телефон?

В сучасному світі телефон став найважливішою річчю. Ще 10 років тому більшість з нас вільно обходилися домашніми або робочими телефонами і таксофонами на вулицях. Нам і в голову не приходило, що може так статися, що телефон буде потрібен нам постійно — 24 години на добу. Сьогодні без мобільного телефону неможливо обійтися і кілька годин, і саме тому ми постійно носимо його з собою … носимо з собою і беремо в руки по тисячі разів на день. Що, природно, призводить до того, що телефон мало того, що покритий мікробами знизу-доверху, так ще й, забруднюючи, втрачає зовнішній вигляд, і навіть стає не зручним у використанні. Особливо це актуально сьогодні, коли у кожного другого в руках смартфон з величезним сенсорним дисплеєм.

Як почистити телефон: корпус

Для початку варто розібратися з найпростішим завданням — як почистити корпус телефону. Більшість сучасних телефонів зроблені з пластику, який легко чиститься злегка змоченим водою ватним тампоном, однак це «народний засіб» абсолютно не ефективно проти мікробів, тому використовувати його марно.

В інтернеті багато радять використовувати для дезінфекції спирт, проте це помилка! Для чищення мобільного телефону використовувати спирт ВКРАЙ не рекомендується! Спирт може залишити сліди на телефоні, в разі швидкого випаровування, але може завдати і набагато більший збиток — розчинити фарбу якої покритий телефон. Особливо це небезпечно для металевий корпусів, які, в результаті подібного, можуть почати іржавіти, або накопичувати статичний заряд, розряджаючи його в руку власника. Набагато розумніше для очищення корпусу використовувати спеціальні серветки для чищення моніторів.

Як почистити екран телефону

Більшість сучасних телефонів управляються за допомогою сенсорного дисплея, тому підходити до чищення такого екрану варто з особливою обережністю, щоб уникнути небажаних подряпин або пошкодження дисплея. Швидше за все основним забрудненням будуть сліди від рук власника — так звані відбитки пальців. Парадокс в тому, що при простоті утворення цих слідів очистити їх не завжди так просто! Я б не рекомендував використання звичайної тканини, наприклад одягу або рушники, рівно як і використання паперових серветок — звичайна тканина залишити дрібні подряпини на дисплеї, а паперова серветка швидше за все нічого не очистить, а тільки лише залишить на дисплеї дрібні паперові волокна. Для очищення екрана краще за все купити спеціальну серветку з мікрофібри, яка з легкістю видалить всі сліди.

Як почистити динамік в телефоні

Якщо ви любитель активного відпочинку на природі то напевно стикалися з проблемою, що в телефонний динамік може запросто набитися пісок або якась інша бруд. В цьому випадку динамік можна очистити акуратно пройшовшись ватною паличкою по всіх можливих місць забруднення (тільки ДУЖЕ обережно). Однак, варто зазначити, що якщо ваш динамік працює зі збоями, сичить або хрипить, то справа тут швидше за все не в забрудненні, а в самому динаміці, і в цьому випадку я настійно рекомендую вам звернутися до професіоналів для проведення діагностики.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.