Як почистити шубу?

Зовнішній вигляд людини має величезне значення в міжособистісному сприйнятті. Як відомо, зустрічають по одягу, ну а проводжають так, як вийде. Саме тому, сьогодні, ми торкнемося теми зовнішнього вигляду, а, по суті, відповімо на питання про те, як почистити шубу. Отже:

Правильна чистка хутряних виробів

Розіб’ємо нашу статтю на кілька частин, де ви зможете дізнатися, як почистити той чи інший предмет з вашого хутряного гардеробу. Почнемо з норковій шуби.

 • Як почистити норкову шубу? Відразу ж уточнимо, що чищення в домашніх умовах доречна лише в тому випадку, якщо забруднення не носять серйозний характер. Для того щоб відчистити легку бруд вам знадобиться ганчірочка або ганчір’я, змочена бензином. Шматок тканини повинен бути чистим. Перед протиранням забруднених ділянок як слід відіжміть ганчір’я. Далі, необхідно багаторазово протерти хутро так, щоб рух руки збігалося з напрямком довгого ворсу. Короткий ворс необхідно протирати проти його напряму. Різні шампуні для волосся також можуть бути використані для чистки хутра. На одну столову ложку шампуню потрібно 250 мл води. Після протирання хутра слід повторно «пройтися» по його поверхні змоченим ватним тампоном.
 • Як почистити мутонову шубу? Багато досвідчені любителі шуб радять чистити хутро за допомогою манної крупи. Яким чином можна це здійснити? Насипайте манну крупу на ділянку шубу, який піддався забруднення. Після цього необхідно акуратно потерти в долонях борошно з хутром. В результаті таких маніпуляцій манна крупа стане чорною, так як її частинки зберуть бруд. Після цього необхідно струсити крупу і вичистити її залишки за допомогою щітки або пилососа.
 • Як почистити білу або світлу шубу? Особливе ставлення до себе передбачає догляд за хутряним виробом, виконаним з білого хутра. Справа в тому, що саме білі вироби так часто піддаються забрудненню. Ну а з часом, біла шуба може сильно пожовтіти. Якщо шуба куплена недавно, краще всього використовувати розчин перекису водню. Протирайте шубу періодично розчином з пропорціями одна столова ложка перекису на один літр води. Якщо ж шуба зазнала забруднення, то можна зробити наступні кроки. Знадобиться крохмаль і очищений бензин, який можна придбати в будь-якому господарському магазині. Раніше його називали «авіаційним». Необхідно розчинити крохмаль з бензином і цією сумішшю обробити проблемну ділянку хутра. Потім залишити висохнути. Після цього акуратно отак витрусить шубу.
 • Як почистити шубу з кролика? Спосіб отчистки подібної шуби полягає у використанні висівок. Вам знадобиться наступна суміш для очищення вироби: денатурат і нашатирний спирт слід змішати в рівних пропорціях; далі змішайте одну одиницю цього розчину з трьома одиницями кухонної солі і 50 одиницями води. Обробіть проблемну ділянку. Після цього необхідно протерти шубу чистим лляним рушником. Тепер необхідно струснути шубу і акуратно вибити її.
 • Як почистити шубу з бобра? В даному випадку вам допоможе сухий білий пісок, тому що він ідеально підходить для очищення саме такий вовни. Для того, щоб ефект від чищення був помітний, пісок повинен бути гарячим. Для зручності розкладіть шубу на однорідної поверхні, посипте проблемну ділянку піском і акуратно протирайте хутро долонею. Не забувайте підсипати чистий пісок і струшувати забруднений. Не бійтеся того, що забрудняться руки, так як білий пісок не залишає забруднень. Крім того, така чистка хутра допомагає вашим рукам, також позбудеться від глибоких забруднень шкіри.
 • Описані в нашій статті способи можуть відповісти на питання про те, як вдома почистити шубу. Якщо ви невпевнені в тому, що дане забруднення зникне, тоді краще всього звернутися в перевірену хімчистку. Багато підприємців використовують неякісні способи отчистки одягу і можуть зіпсувати вашу шубу. Тому варто звернутися нехай і в дорогу, але гарну контору.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.