Як почати розмову на вулиці: доброзичливість насамперед

Як часто ви бачили на вулиці красиву дівчину і думали: «ось якби це було не на вулиці, якщо ви зустрітися на вечірці, де спільні друзі, а тут … ну як заговорити з незнайомкою прямо на вулиці? »

Уявний настрій — це перший і найважливіший фактор, який забезпечує ваш успіх або провал скрізь і завжди, в тому числі і коли ви знайомитеся з дівчиною на вулиці. Якщо ви хочете отримати позитивний результат, ймовірність, що буде саме так, набагато більше, ніж якщо ви буде думати про невдачу. Пам’ятайте, що ваш настрій передається людині, з якою ви розмовляєте. І ще одна порада: намагайтеся поменше думати про результат, зосередьте увагу на процесі. Що б вам не відповіла дівчина, ви отримаєте урок, а це цінне саме по собі. А тепер — ще корисні поради, які допоможуть вам познайомитися з дівчиною на вулиці, або в якому завгодно іншому місці.

Посміхайтеся

можна переоцінити важливість посмішки в розмові з новими людьми. Потрібно пам’ятати, що, коли ви підходите до дівчини (особливо на вулиці), у неї немає ні найменшого уявлення про те, що ви за людина, і щоб їй було комфортніше розмовляти з вами, перше, що потрібно зробити, це переконати її, що ви для неї не небезпечні. Посмішка — універсальний спосіб демонстрації дружніх намірів.

Посміхайтеся протягом усієї розмови. Це може здатися вам трохи неприродним, але, повірте, розмовляти на вулиці з дівчиною потрібно саме так. Якщо ви своєю посмішкою подаруєте їй заряд позитивної енергії, якого їй вистачить на весь день (а ви це можете), вона точно вас запам’ятає і, дуже може бути, захоче зустрітися ще раз.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в ефективності посмішки, проведіть експеримент: заговорите на вулиці з 20 незнайомками. Посміхайтеся десяти з ним, а іншим десяти — не посміхайтеся. Відчуйте різницю і зробіть висновки.

Говоріть повільно

Дівчина повинна добре вас чути — це перше. Друге — не дуже зручно говорити з людиною, особливо з незнайомим, коли його постійно доводиться перепитувати «вибачте, що ви сказали?» Не треба тараторити, говорите, як говорить впевнений у собі і своїх словах людина — неквапливо і виразно. І не треба боятися пауз. Немає нічого страшного в тому, що ви не говорите без угаву. Помилка багатьох людей — думати, що мовчання моментально викличе збентеження і бажання припинити розмову.

Переконайтеся, що вас слухають

Перш, ніж почати розповідати про себе, про свою роботу чи навчанні (або що ви віддаєте перевагу розповідати при першій розмові), вам потрібно привернути увагу дівчини. Якщо вона у відповідь на ваше «гарна погода, чи не так?», Ввічливо посміхнулась, це ще не означає, що вона стане вас слухати. Дівчина повинна як мінімум дивитися на вас, а якщо вона явно біжить по справах — самі розумієте, не доля.

Нічого не вигадуйте

Уникайте штампів на кшталт «а не чи зустрічалися ми там-то», «а не чи знаєте ви такого-то» і т.п. Якщо ви впевнені, що бачите дівчину перший раз, не винаходьте колесо. Так і кажіть: я вас не знаю, але дуже хочу дізнатися. Це спрацює краще будь-яких вигадок.

Грайлива наполегливість

Найважче — це привернути увагу дівчини на перші 20-30 секунд. Це не мало — за цей проміжок часу дівчина складе про вас перше враження і вирішить, чи хоче вона говорити з вами або не хоче. Але якраз в ці вирішальні секунди від вас мало що залежить — тут рішення приймається скоріше на емоційному рівні. А от коли ви витримаєте випробування, можна стає більш наполегливим і поступово вести розмову до того, коли ви можете зустрітися ще раз, уже не випадково.

Якщо дівчина не захоче давати вам номер свого телефону, поставтеся до цього спокійно і з повагою. Посміхніться і побажайте їй доброго дня. Якщо ви випадково зустрінете її знову, привітайтеся і запитайте, як справи — не виключено, що цього разу вона буде більш прихильна.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.