Як пити зелений чай?

Батьківщиною зеленого чаю називають Китай. Але незважаючи на це, він став популярний і на заході. У Росії також з’явилася величезна кількість цінителів гарного зеленого чаю. Щоб жителі нашої країни знали, як пити зелений чай, їм необхідно зрозуміти справжні традиції його застосування.

Як правильно заварювати зелений чай

 • Прогріваємо чайник для заварювання. Це слід зробити, сполоснувши його окропом. Прослідкуйте, щоб чайник був прогрітий з усіх сторін. Якщо Ви не прогріється чайник, то необхідна температура води зміниться при заварюванні в холодній ємності, а відповідно смак чаю стане іншим.
 • Кип’ятимо воду. Не допускайте повторного кип’ятіння або підігрівання води, використовуйте лише воду, кип’ячену в перший раз. Щоб правильно заварювати зелений чай, потрібна температура від 60 ° до 70 °. Для цього трохи почекайте, щоб вода стала не такою гарячою. При використанні киплячої води смак чаю стає занадто гіркий.
 • Кладемо заварку. Кількість чайного листа в чайнику не повинно перевищувати чверть його обсягу. Деякі розраховують 1 чайну ложечку чайного листа на 1 чашку.
 • Заливаємо воду і закриваємо кришку чайника. Однією кришкою не обійтися, приготуйте серветку або рушник, прикрийте ними Ваш чайник. Таким чином аромат і особливі масла нікуди не дінуться, і Ви насолодитеся зеленим чаєм в повній мірі.
 • Чекаємо. Правильно заварений зелений чай Ви отримаєте, якщо перша заварка не буде тривати довше двох хвилин. Щоб заварити зелений чай повторно, почекайте 3-4 хвилини. Потім можна заварити його знову, на це піде приблизно 4 хвилини.
 • Як правильно пити зелений чай

  Що значить правильно, скажете Ви … А це означає пити чай, зміцнюючи здоров’я і піднімаючи настрій. Перед тим, як зробити перший ковток зеленого чаю, піднесіть своє обличчя до чашки. Крім того, що Ви відчуєте чудовий аромат, шкіра обличчя просочиться корисними парами і маслами. Потім повільно зробіть перший невеликий ковток. Якщо Ви правильно заварили чай, то він не буде гарячим, а Ви зможете відчути смак зеленого чаю у себе в роті. Продовжуйте пити зелений чай маленькими ковтками, нікуди не поспішаючи, розмірковуючи про щось приємне. Ця традиція прийшла до нас зі сходу, де під час чайної церемонії прийнято йти в свій внутрішній світ, пізнавати себе, розмірковуючи про свої бажання, діях. Допиваючи зелений чай, поверніть себе в реальність. Можливо, тепер Вам спало на думку нове рішення тривалої проблеми.

  Раніше вважалося, що пити зелений чай з цукром неправильно. Зараз вчені довели, що при додаванні в нього цукру зелений чай не втрачає свої корисні властивості. Але багато хто воліє замінювати цукровий пісок родзинками або медом. Вибираючи мед, не кладіть його в чай, їжте, прікусивая.

  Також не потрібно пити зелений чай під час їжі. Влаштовуйте чайну церемонію окремо. Хоча російський народ не може обійтися без частувань, і обов’язково на столі будуть якісь солодощі. В такому випадку, просто з’їжте солодкість, і тільки потім зробіть ковток зеленого чаю.

  Пишуть, що буде правильним пити зелений чай з молоком і лимоном. У такому поєднанні корисні властивості чаю не зникнуть.

  Правильно пити зелений чай для схуднення треба 2-3 рази на день. При цьому можна їсти нежирне м’ясо, яйця, молочні продукти, рибу, рис і гречану крупу. Не вживайте булочки, пиріжки і дуже жирні продукти. Крім зеленого чаю в якості рідини можна пити воду та інші трав’яні чаї. Більше місяця не слід приймати зелений чай в таких дозах. Дітям, вагітним і годуючим груддю жінкам таку дієту застосовувати не можна! Літні люди з проблемами серцево-судинної системи і нирок також не повинні пити зелений чай в такій кількості.

  Вибираючи зелений чай високої якості, людина може бути впевнений, що при другому і третьому заварюванні чай не втратить ні смаку, ні користі.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.