Як пити воду?

Вода — одне з найбільш знайомих, але і в той же час загадкових речовин на нашій планеті. Саме завдяки воді з’явилося життя на Землі. Деякі вчені говорять про те, що вода володіє незліченною кількістю унікальних властивостей, серед яких є навіть властивість пам’яті. Чи так це? Поки відповіді немає, але, ми думаємо, незабаром він з’явиться. Тема нашої статті менш глобальна, ніж можна було б подумати, прочитавши вступ до неї. Ми поговоримо про те, чи потрібно пити воду і яку пити найкраще, а також як правильно пити мінеральну воду. Отже:

Як пити воду?

Необхідно зазначити, що для того щоб зберегти своє здоров’я і ясність розуму на довгі роки, необхідно пити багато води щодня. Якість цієї води, природно, має бути дуже високого рівня. Вода з під крана — це та вода, яка здатна завдати непоправної шкоди організму. Давайте поговоримо про правила вживання води. Як потрібно пити воду?

 • Щоранку необхідно випивати стакан води. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що вода нормалізує роботу кишечника і відновлює водний баланс організму. Якщо хочете відчути бадьорість вранці, пийте воду.
 • Вода повинна бути кімнатної температури. Стакан води перед вживанням їжі сприяє більш ефективній роботі кишечника. Деякі люди радять додавати сік лимона в склянку води і пити цю суміш невеликими ковтками.
 • Воду необхідно вживати не тільки вранці, але і на протязі дня. Основні рекомендації дієтологів зводяться до наступного: пийте воду після сніданку, за 30 хвилин до обіду, через годину після обіду, до і після вечері. Ось, як правильно пити воду.
 • Вісім склянок води в день — це норма, яка знадобиться для підтримки здоров’я вашого організму.
 • Цікавий ефект впливу води спостерігають при головному болю. Наступного разу коли ви відчуєте головний біль спробуйте випити стакан води, а не таблетку. Як правило, через деякий час після вживання біль іде.
 • Як пити воду, щоб схуднути? Багато лікарів-дієтологів радять пити воду для того, щоб схуднути і очистити організм від зайвих речовин. Справа в тому, що вода — це унікальний расщепители жиру.
 • Поговоримо трохи про те, яку воду краще пити і як пити багато води. Ідеальна вода — це природна з мінеральних джерел. Дослідження, спрямовані на вивчення властивостей і будови води та її молекул показали, що та, що з джерел, ключів, колодязів та інших природних джерел володіє більш корисними властивостями, ніж та, яка зазнала хімічної або термальною обробці.

  Давайте трохи торкнемося теми святої води. Сучасна і традиційна церква приписують чарівні властивості саме тій воді, яка пройшла процес освячення. Чи так це? В даному випадку в силу вступає такий психологічний процес, як самонавіювання. Людина, яка вірить в те, що говорить йому його релігія вірить і в усе те, що ця релігія робить. Те ж саме стосується і святої води. Насправді, свята вода має ті ж властивості, що й та, яку ми п’ємо кожен день. Однак, вода для віруючої людини — це більш сильний засіб, ніж для людини-атеїста. Саме в цьому і відмінність. Є деякі особливості вживання святої води. Ось, як пити святу воду:

 • Святу воду прийнято пити натщесерце і в невеликих кількостях.
 • Церква допускає змішування святої води зі звичайною.
 • Як говорить церква, свята вода — це речовина, в якому зберігатимуться Божа благодать, тому її необхідно пити в малих кількостях і дуже рідко. Однак, якщо ви страждаєте якимись недугами, свята вода може вживатися в будь-яких кількостях і дозах, от, як правильно пити святу воду.
 • Слід зазначити, що не всяка вода абсолютно корисна. Скажімо, жорсткий її варіант, тобто той, який містить багато кальцію, негативно позначається на нашому організмі. Ну а вода, з малим вмістом кальцію, тобто м’яка, також не дуже корисна. Саме тому важливо знайти воду, яка мала б збалансовану структуру.

  У даній невеликій статті ми розповіли вам про воду і про те, як пити мінеральну воду. Вода — це джерело енергії, сил і активності для сучасної людини. Саме ця речовина допомагає нам впоратися з щоденним стресом і тими проблемами, з якими ми постійно стикаємося. Для того, щоб бути в тонусі і залишатися активним і життєрадісним чоловіком, необхідно пити багато гарної, якісної води.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.