Як пити мартіні з соком?

Мартіні прийнято пити або в чистому вигляді, або у складі коктейлів, наприклад, з соком. Для деяких людей чистий мартіні занадто солодкий і міцний на смак. В такому випадку радять розбавляти його з соком. Розведений мартіні має більш м’який смак і п’ється набагато легше. Для тих, хто не знає, як пити мартіні з соком, дамо декілька рекомендацій.

Перше і головне правило — подавати мартіні треба завжди охолодженим! Перед тим як розбавити мартіні соком, в порожній келих для мартіні необхідно кинути пару маленьких кубиків льоду. Потім налити туди 100 мл мартіні і 100 мл соку. П’ють коктейль з соломинок.

Тепер подивимося, з яким соком п’ють мартіні.

Краще використовувати свіжовичавлений сік. Якщо Ви купуєте сік в магазині, то обов’язково зверніть увагу на вміст у ньому цукру. Чим менше його буде, тим більше він нам підходить.

Традиційно прийнято пити мартіні з двома видами соку: вишневим і апельсиновим. До речі, якщо Ви вибрали червоний або рожевий вермут, то вони будуть чудово поєднуватися саме з цими двома традиційними соками. А цитрусові види соку здатні ефективно заглушати алкоголь в напої, що допомагає шлунку швидше розщеплювати алкоголь. Також дуже багато хто воліє лаймовий або лимонний сік, він добре прибирає солодкість мартіні і чудово освіжає. Поширений і варіант пиття мартіні з грейпфрутовим соком. Але даний коктейль швидше на любителя.

Мартіні — відомий бренд вермуту, він буде прекрасний у будь-якому поєднанні!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.