Як пити лікер Шерідан / Прочитай і дізнайся як пити шеріданс

Незвичайний — тільки так можна подумати, побачивши лікер Шерідан в пляшці в магазині або в бокалі. Популярний двоколірний ванільно — кавовий лікер Sheridan’s фортецею 15,5% привезли в Росію вперше в 1994 році з Ірландії. А виробляють лікер в Дубліні. Незвичайний лікер відразу завоював як жінок так і чоловіків. І чому дивуватися? Адже тільки дивитися на цей лікер — одне задоволення. Примітно, що виробляють його на одній фабриці з відомим нам давно лікером Baileys. В основі унікального лікеру Шерідан: віскі, шоколад, кава, вершки, ваніль. Надзвичайно і післясмак — шоколадно-горіхове. Напій може залишатися свіжим півтора року завдяки фортеці віскі, яка зберігає свіжість інші інгредієнти. Але якщо пляшка відкрита, то зберігати можна не більше шести місяців.

Мало хто знає, що існує і ягідний Шерідан.

Нескладно здогадатися, що лікер Sheridan’s ніхто і ніколи не плутав з жодним іншим напоєм. Воістину, це саме оригінальне і креативне рішення менеджерів алкогольної промисловості. По-перше, пляшка, вона двоколірна, чорна з білим, вона розділена на дві частини так, що, наливаючи лікер, ви не змішуєте два різних напою, по друге, сам лікер, він теж двох кольорів і розлитий в різні частини пляшки: в лівій частині — ванільний лікер, в правій-шоколадно — кавовий, він міцніший. Досвідчений бармен зможе розлити Шеріданс так, що внизу келиха ви побачите шоколадний лікер, а акуратно зверху-світлий ванільний лікер.

Не всі знають як пити лікер Шерідан. Цей напій можна вживати різними способами і їх безліч. Отже, як пити Шерідан? Його п’ють не змішуючи ні з чим в чистому вигляді (на дно лікерною чарці зазвичай кладуть шматочки льоду або п’ють охолодженим), можна використовувати для приготування різного роду коктейлів, а так само широко застосовують як добавку до кави, якщо він, звичайно, тільки що зварений .

Важливо знати не тільки, як пити Шеріданс, але і як правильно його наливати. Робити це обов’язково потрібно дуже акуратно і повільно, стежачи за тим, щоб 2 шару не змішалися один з одним. Якщо ви все зробите правильно, то у вашому окав опиниться насоящее диво — лікер Sheridan’s

Можна спробувати приготувати такий лікер в домашніх умовах. Для цього знадобиться 1 банка згущеного молока, 1 склянка цукру, ванілін (на кінчику ножа), жовтки чотирьох яєць, 2 склянки горілки, 1 ч.л. розчинної кави. Всі компоненти (крім кави) дуже добре перемішати у блендері. Келих наповнити наполовину, посипати всю поверхню кави та долити лікер до краю келиха.

Як пити лікер Шеріданс в коктейлях? Часто цей напій п’ють просто з льодом або навіть з водою. Але так само поєднують і з іншими напоями. Добре поєднується Sheridan’s з віскі, коньяком, горілкою, червоними і білими сухими винами, джином. Нерідко з’єднують з морозивом, соками лимона і апельсина, розтопленим шоколадом і молоком. Як і сам лікер коктейлі з ним мають своєрідну гірку терпкість, вона благородна як і сам лікер.

Наведу рецепт коктейлю на основі унікального лікеру. Називаетсяон «Легкий шторм». Вам знадобиться 25 мл самбуки, 25 мл горілки «Blavod», 50 мл лікеру Sheridan’s, 10 мл збитих вершків. Тепер потрібно влити в келих для коктейля все компонетни, але в такій послідовності: темний Sheridan’s, потім самбука, потім білий Sheridan’s, тільки за ними горілка і збиті вершки, прикрашають цукеркою «Рафаелло».

Ось ще один рецепт коктейлю з використанням нашого лікеру. Для приготування одного келиха цього коктейлю знадобиться 1 ч.л. розчинної кави, 1 ч.л. цукру, морозиво і кілька крапель лікеру Sheridans. Бокал для коктейлю наполовину наповнити морозивом, додати каву і цукор, перемішувати поки кава не розчиниться, долити до краю келиха воду і додати лікер. Подають без прикрас з льодом.

Фантазуйте і дізнавайтеся самі як пити лікер Sheridan’s в коктейлях і не змішуючи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.