Як пити лікер Малібу (Malibu)?

Що ж представляє із себе лікер Малібу (Malibu)? Вважається, що цей лікер поклав початок своєї історії на острові Барбадос. Слід уточнити, що Малібу (Malibu) це ромовий лікер з додаванням кокоса. Ви запитаєте чому його називають саме ромовий лікер? Все тому що, фортеця цього напою на натуральному кокосовому екстракті — 21%.

За легендою жителів острова Барбадос, який вже існує 350 років, початок існування рецепта Малібу (Malibu) поклав той випадок, коли кокосовий горіх прямо з пальми впав в бочку з ромом. Це і послужило зародженням неповторного смаку кокосового лікеру. З тих часів ром почав набирати обертів популярності і по наші дні дуже поширений з найвідоміших лікерів.

Як же п’ють лікер Малібу (Malibu)?

Варто для початку розповісти як п’ють взагалі лікери. За правилами пиття цього напою, його слід подавати після обіду або вечері, перед подачею кави (зазвичай це чорна кава). Щоб відчути весь чудовий смак, його п’ють зі спеціальних лікерочних чарок повільно і відповідно маленькими ковточками. Лікери також можна пити з десертом, наприклад, до апельсинів, яблук, лимонів, винограду або до морозива. Іноді лікери п’ють з льодом. Потрібно 2-3 кубики льоду і сам напій. Але найпоширеніше застосування лікерів в приготування змішаних напоїв (коктейлів). Їх додають в маленькій кількості (чайна ложка) в якості ароматизатора. Так само можуть служити основою різних прохолодних напоїв або ж служити замінником сиропів.

Ромовий лікер Малібу (Malibu) п’ють як нерозбавленим, так і в поєднанні різних коктейлів. Спочатку Малібу (Malibu) змішували тільки з лаймом, і можна було спробувати його лише на Барбадосі і у Франції. Зараз можна зустріти коктейлі, де лікер подають з соком ананаса, або з молоком, або з колою, або з журавлинним і апельсиновим соком. Можна зустріти цей лікер в поєднання різних фруктів в коктейлі і навіть в поєднання з міцних алкогольних напоїв, такими як горілка, коньяк, віскі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.