Як пити коньяк з колою і кавою?

Традиції, з чим можна пити коньяк, і сам ритуал вживання коньяку суворі, як і цей міцний алкогольний напій. Існують навіть певні правила пиття коньяку. Одне з правил називається «правило трьох с». На англійській мові коньяк звучить «cognac», кава — «coffee», а сигара — «cigar». Ось з чим краще пити коньяк! Дане поєднання визнано традиційним.

Як пити каву з коньяком

Запам’ятайте три дивовижних рецепта кави з коньяком:

 • Зваріть чорну каву. Якщо бажаєте, додайте в чашечку з кавою цукор. У невелику чарку налийте коньяк. Пити необхідно зовсім маленькими ковтками обидва напої, вдихаючи чарівний аромат кави і коньяку.
 • Зваріть чорну каву, поклавши дві чайні ложечки меленої кави і вливши дві склянки води. Доведіть до кипіння, але не треба кип’ятити. Приготуйте чашки, розлийте в них каву на половину. Потім додайте коньяк до кави. За бажанням можна додати цукор.
 • 50 мл коньяку налийте у високий стакан, додайте туди пару кубиків льоду. Частину склянки заповніть солодким міцним мокко. Вам буде потрібно 1 столова ложка мокко.
 • Як пити коньяк з колою

  В Америці п’ють коньяк з колою, але їх манера до цих пір не дуже ужілась в Європі. Для даного незвичайного коктейлю змішайте 50 мл коньяку і 150 мл коли. Обов’язково додайте лід.

  Як пити коньяк з лимоном

  Фахівці називають великою помилкою вживання коньяку з лимоном. Але якщо російська душа просить, значить треба … Основоположником традиції закушувати коньяк лимоном став цар Микола II. У наших барах і ресторанах можна часто зустріти людей, відпочиваючих з коньяком в чарці і лимоном на блюдце.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.