Як пити горілку з перцем, по-різному?

Здавалося б, в Росії всі повинні знати, як пити горілку. Адже навіть поняття «горілка» виникло саме в Москві ближче до 20 сторіччя. Але постійно виникають все нові і нові способи її вживання, та й старі потребують нагадуванні про них.

Як пити горілку залпом

Поруч з чаркою або стопкою, наповненою горілкою, обов’язково повинен стояти келих для води, морсу або соку. Навіть якщо Ви звикли тільки закушувати горілку, бувають випадки, коли потрібно саме запити. Горілку прийнято завжди пити залпом, закушуючи її великою кількістю їжі. Отже, як пити горілку залпом? У чарку слід налити приблизно дві третини холодної горілки. Потім вимовити тост, після якого сильно видихнути (можна навіть голосно) і на вдиху випити залпом горілку. Гарненько закусите горілку, щоб нейтралізувати алкоголь.

Як пити горілку з перцем

У святкові дні пити горілку з перцем можна так само, як і звичайну горілку. Не наливайте в чарку велика кількість горілки. Дотримуйтесь загальноприйнятим нормам.

А якщо Ви хочете вилікувати застуду таким дідівським методом, тоді записуйте! У велику стопку або стакан насипте четверту частину чайної ложки чорного меленого перцю. Не переборщити з ним! Додайте до нього 100 гр горілки і випийте залпом. Такий спосіб добре прогріває горло, але все ж рекомендую порадитися з лікарем з приводу протипоказань. Наприклад, якщо у Вас хворий шлунок, так лікуватися заборонено!

Як пити горілку, щоб не нудило

Головне правило у вжитку горілки — це велика кількість закуски. По-перше, горілку не можна пити на голодний шлунок. Спочатку обов’язково поїжте, хоча б трохи. По-друге, в процесі вживання горілки постійно закушуйте, причому великою кількістю їжі. Дуже важливо, щоб серед закуски були гарячі страви. Без них горілка може викликати сильне сп’яніння і нудоту. Холодні салати з майонезом не допоможуть шлунку впоратися з таким міцним алкоголем. І пам’ятайте, велика кількість алкоголю, як би Ви не закушували, обов’язково викличе нудоту, а відповідно отруєння.

Що робити при отруєнні горілкою

Запаморочення і нудота — вірні ознаки алкогольного сп’яніння. В такому випадку необхідно випити від 2 до 4 склянок солоної води і викликати блювоту, торкнувшись небудь кореня своєї мови. Потім потрібно лягти. Нехай хто-небудь обов’язково побуде поруч з Вами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.