Як пити джин Гордонс і Біфітер?

Джин є міцним алкогольним напоєм. Особливість джина полягає в тому, що даний напій дуже сухою, тому пити джин в чистому вигляді люблять не багато, так його вживають вкрай рідко. Джин часто називають жіночим з чоловічих напоїв. Популярність у жінок він завоював, коли його почали розбавляти і пити в складі коктейлів. Існує безліч різних марок джина. Найвідоміші у нас — це джин Біфітер, джин Гордонс і джин Бомбей. У даній статті ми розглянемо, як пити джин цих популярних марок.

Як пити джин Гордонс

Назва цього джина чув, напевно, кожна людина. Адже саме цей бренд джина є найпоширенішим у всьому світі! Крім різних зернових спиртів джин Гордонс містить в своєму складі ялівцеві ягоди, корицю, цедру лимона, коріандр і корінь дягелю. Джин Гордонс можна пити в чистому вигляді з льодом. Цей напій має залишати у Вас в роті відчуття сильного холоду і виділяти аромат ялівцю. Такий чудовий англійський джин не зіпсувати нічим. Розбавляйте його будь-яким безалкогольним напоєм на свій смак.

Як пити джин Beefeater

Такий джин проводиться за типом лондонського, але має крім усього іншого в своєму складі мигдаль і цедру апельсина. Джин Біфітер відмінно підійде для приготування таких коктейлів:

 • Користується неймовірною популярністю «Джин-тонік». Для його приготування Вам буде потрібно високу склянку з товстим дном. У нього засипається багато льоду, потім наливається одна частина джина й дві частини доброго, щойно відкритого тоніка. Зверху прикрашається часточкою лимона. Якщо Ви готуєте джин-тонік в домашніх умовах, то лід не варто робити з води з-під крана, інакше при таненні лід буде давати мутність. Скористайтеся краще не газованою мінеральною водою.
 • Також джин можна змішувати з колою і льодом.
 • Журавлинний сік відмінно підійде для розведення джина.
 • Ви можете використовувати холодну мінеральну воду і пити з джином Біфітер.
 • Як пити джин Бомбей Сапфір

  У цієї марки джина смак відрізняється більш насиченим букетом. Така індивідуальність проявляється в гіркому мигдалі, корені дудника, корі касії, ягодах кубеба, лакриці та інших незвичайних компонентах. Джин Бомбей чудово підходить для приготування коктейлів, так як відрізняється дуже м’яким смаком. Пропонують пити джин Бомбей в коктейлі «мартіні». У невеликому келиху для мартіні змішати джин і сухий білий вермут в пропорції п’ятдесят на п’ятдесят. Лід додавати не треба! На шпажку слід нанизувати одну-дві оливки і покласти в коктейль.

  Ці три марки джина є англійським джином. А англійський джин найкраще підходить для коктейлів. У чистому вигляді воліють пити голландський джин.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.