Як пити Дюфастон?

Дюфастон — це лікарський препарат, призначений для збільшення кількості жіночого статевого гормону (прогестерону) в організмі. Прогестерон розслаблює гладку мускулатуру матки і сприяє нормальному перебуванню в організмі матері плоду. Давайте подивимося, коли і як пити Дюфастон …

Пити Дюфастон при вагітності необхідно в тих випадках, коли є загроза передчасного її переривання. Так само Дюфастон застосовується як препарат, що допомагає завагітніти жінці.

Пити Дюфастан при вагітності абсолютно безпечно як для матері, так і для плода. Більше того, лікарі стверджують що, іноді воно навіть бажано. Однак препарат призначає тільки лікар. Він підбирає індивідуальний курс лікування, який залежить від патології, що викликала загрозу невиношуваності плода.Так же лікар врахує індивідуальні особливості мeнструaльнoго ціклa жeнщіни. Кaк прaвіло пити Дюфaстон при берeменності НЕОБХІДНІ в тeченіе пeрвих 16 недeль. Відміну препарату при необхідності можна робити рeзко, тaк як це мoжет прівeсті до маткових кровотеч і до викидня. Тому слід поступово зменшувати дозу на 1 таблетку на день до повного припинення прийому Дюфастона.

Так само Дюфастон допомагає вилікувати від безплідності (якщо безпліддя спровоцірованіе недоліком прогестерону), так само даний засіб ще сприяє збереженню вагітності. Тому рекомендується його призначати всім вагітним жінкам, які мають загрозу викидня. Також для жінок, які дуже часто не можуть доносити дитину. Дюфастон сприяє заповненню недоліку прогестерону в жіночому організмі. Дьюфастон здійснює купірування ембріотоксичної ефекту (ембріотоксичний ефект і призводить до викиднів, які трапляються в першому триместрі вагітності).

Є деякі протипоказання до приминения даного препарату:

  • жінкам з синдромом Ротора і синдромом ДабинажДжонсона;
  • якщо у жінки є індивідуальна непереносимість до будь-якого з компонентів Дюфастона.
  • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

    Схожі статті:
    Попереднє з категорії:
    Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.