Як пити бальзам?

v Відео — «Як пити бальзам»

Бальзам це напій, який готується з лікарських трав, коріння, плодів на спиртових настоях.

В наші дні вимоги до бальзаму пред’являються не як до лікувального, а як до харчового продукту.

Відповідно і готують його фахівці харчової промисловості, а не фармацевти або аптекарі, як багато хто вважає. На даний момент в Росії виробляється близько 60 видів бальзаму. За кордоном, напої є бальзамами, називаються біттера. А іноді і зовсім іменують лікерами, тому при покупці слід уважно читати склад і найменування.

Бальзам являє собою напій від темно-коричневого до чорного кольору і має пряним, специфічним, гіркуватим смаком.

Як правильно пити бальзам?

Бальзам — досить міцний алкогольний напій, як правило, містить від 40% до 45% оборотів спирту. Тому зловживати ним не варто. Не рекомендується вживати бальзам більше 100-150 грамів на день.

Пити бальзам прийнято в лікерною чарці.

Також бальзам часто додають по чайній ложці в чай або каву. Це робить позитивний вплив на тонус і підвищує настрій.

Бальзам відмінно допомагає при нежиті, кашлі та застудних захворюваннях. Також пити бальзам добре при перевтомі, слабкості або нудьги, так як він робить на організм стимулюючу дію.

Часто бальзам додають в коктейлі для ароматизації або в інші алкогольні напої (як правило, в горілку). Крім цього, бальзам іноді додається в десерти. Іноді його використовують як додаток до сигарі.

Як пити Ризький бальзам?

Ризький бальзам дуже міцний напій, містить 45 оборотів спирту. Родом він з Латвії, випускається в керамічних пляшках, які захищають напій від перепадів температури і сонячних променів.

Багато хто задається питанням, як же правильно пити Ризький бальзам? Так само як і будь-який інший, ніякої специфіки в його вживанні немає. Хочете в каву або чай, в морозиво, з горілкою або в чистому вигляді …

Як пити Карельський бальзам?

Карельський бальзам порівняно не міцний, містить 40 оборотів спирту. Родом з Карелії.

Випускається він в скляних пляшках. Не існує спеціальних правил, як правильно пити Карельський бальзам. Однак його найчастіше додають в чай або колу. Деяким подобається пити Карельський бальзам, змішуючи його з вишневим соком.

Слід пам’ятати, що бальзам крім градусів містить велику кількість активно діючих речовин, передозування яких може призвести до вельми неприємних наслідків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Їжа та напої. Додайте в закладки постійне посилання.