Як піклуватися про немовлят із синдромом Дауна?

Синдром Дауна — це генетичне захворювання, що зустрічається приблизно у однієї дитини з 800 неврожденная. Синдром Дауна призводить до різних форм фізичних відхилень і затримок розвитку. Як доглядати за немовлям з синдромом Дауна?

Рекомендації

Перше, що слід зробити батькам такої дитини — записатися в групу підтримки батьків. Фахівці і люди, що зіткнулися з тією ж проблемою, допоможуть батькам впоратися з гнівом і сумом, викликаними діагнозом дитини. Крім того, в групі батькам порадять педіатра, який має великий досвід роботи з дітьми з синдромом Дауна.

Лікарі радять звертатися не до одного лікаря, а до декільком фахівцям. Дитині доведеться пройти деяку кількість обстежень, перш ніж ви зможете отримати рекомендації лікарів.

Діти з синдромом Дауна часто страждають від зниженого м’язового тонусу, гіпотонії. Дітям з такою проблемою часто буває складно ходити, сидіти і перевертатися. Батьки можуть сприяти тому, щоб дитина робив ці дії і підтримувати дитину в процесі. Підвищити м’язовий тонус у немовляти допоможуть заняття з фізіотерапевтом.

Постійно перевіряйте температуру тіла дитини через регулярні проміжки часу, щоб переконатися, що у нього немає спека. Висока температура може бути наслідком прискореного серцебиття у дітей з синдромом Дауна. Якщо у дитини є відхилення в роботі серцево-судинної системи, не слід лікувати його від нежиті протинабрякові засобами, це може призвести до тахікардії.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.